• Головна
  • У Дрогобичі склали більше трьох десятків протоколів та приписів про порушення правил благоустрою
08:51, 21 травня

У Дрогобичі склали більше трьох десятків протоколів та приписів про порушення правил благоустрою

У Дрогобичі склали більше трьох десятків протоколів та приписів про порушення правил благоустрою

З метою контролю за збереженням порядку та дотриманням правил благоустрою в громаді, комунальні служби та інспектори відділу безпеки та контролю проводять систематичні перевірки та рейди. Їх мета – виявляти та притягувати до відповідальності порушників, чиї дії провокують захаращення територій великогабаритними відходами та утворення стихійних сміттєзвалищ у мікрорайонах міста.

Від початку минулого року у Дрогобичі було складено 15 протоколів та 18 приписів про порушення правил благоустрою в частині поводження з побутовими відходами.

Їх вдалось скласти спільними зусиллями відділу безпеки та контролю Департаменту міського господарства та КП «Муніципальна варта», завдяки проведенню виїзних рейдів.

Більшість порушень стосуються систематичного захаращення сміттєвих майданчиків великогабаритними відходами та викидання сміття у непередбачених для цього місцях, що провокує утворення в мікрорайонах міста стихійних сміттєзвалищ. На жаль, такі випадки є непоодинокими в громаді. І попри інформаційно-роз’яснювальну роботу, попередження та прохання, факти порушення правил благоустрою надалі мають місце в громаді.

Очевидно, єдиним дієвим методом боротьби з ними є притягнення порушників до відповідальності у вигляді штрафу.

Як інформують у відділі безпеки та контролю Департаменту міського господарства, – всі протоколи та приписи в подальшому скеровують на адмінкомісії, які діють при органах місцевого самоврядування. Саме вони приймають рішення та визначають розмір штрафу для порушників.

Робота в цьому напрямку триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...