• Головна
  • Останні дзвоники у школах громади пролунають 7 червня
08:52, 22 травня

Останні дзвоники у школах громади пролунають 7 червня

Останні дзвоники у школах громади пролунають 7 червня

Більше трьох тижнів відділяє учнів Дрогобицької громади від завершення навчального року. Як повідомили у відділі освіти ДМР – останні дзвоники у школах нашої громади прозвучать 7 червня. У якому форматі провести свято – кожен навчальний заклад вирішує самостійно та на свій розсуд. Це можуть бути невеликі урочисті лінійки з нагоди завершення навчального року для учнів випускних класів, або ж змішані святкування. Безперечно, пишних урочистостей ніхто проводити не буде – в країні військовий час. Чимало навчальних установ громади уже сьогодні закликають учнів не купувати квітів для педагогів на свято останнього дзвоника, а долучитись до важливих зборів на потреби воїнів. Або ж підтримати донатами педагогів, які воюють.

Також школярів закликають на свято останнього дзвоника прийти у вишиваному одязі, оскільки вишиванка – не просто наша національна святиня, а генетичний код нації.

Окрім цього, за інформацією відділу освіти,  по завершенні навчального процесу при більшості освітніх закладах громади зафункціонують мовні табори. Вони розпочнуть свою роботу із 10 червня. При яких саме установах і скільки часу вони функціонуватимуть – буде повідомлено додатково.

Не забули і про медалістів громади – із завершенням навчального року традиційно в Дрогобичі кращих учнів буде відзначено золотими і срібними медалями. У якому форматі буде проведено свято –  заанонсують додатково.

Додамо, у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади у цьому навчальному році освіту здобувають 12 127 учнів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...