• Головна
  • У Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого триває інституційний аудит
08:55, 23 травня

У Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого триває інституційний аудит

У Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого триває інституційний аудит

У Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого за участі експертної комісії управління Державної служби якості освіти у Львівській області проводиться інституційний аудит. Він передбачає оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти та внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Інституційний аудит є новою для України процедурою вивчення освітньої діяльності школи на зміну державній атестації шкіл.

Так, упродовж десяти днів члени експертної комісії відвідуватимуть навчальні заняття, здійснюватимуть огляд освітнього середовища, вивчатимуть освітні та управлінські процеси.

Після аудиту ліцей отримає висновок із визначення рівня за кожним із напрямом освітньої діяльності. Заклад освіти також отримає рекомендації щодо покращення освітнього процесу, а також отримає рекомендації щодо покращення освітньої діяльності.

Додамо, інституційний аудит проводиться працівниками управління Державної служби якості освіти у Львівській області та освітніми експертами, серед яких — педагоги, директори та заступники директорів шкіл області. Таким чином, заклад освіти оцінює не лише держава, а й ті, хто безпосередньо працюють у системі освіти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...