Хто може надсилати новини на сайт?

Абсолютно кожен, хто хоче поділитися з нами важливою подією, своєю проблемою (яку ми можемо вирішити), запропонувати героя для інтерв'ю або тему для спецпроекту. Ми завжди раді інформації, якою діляться з нами наші читачі, тим самим допомагаючи нам розвивати і покращувати наш сайт.

Що для цього потрібно?

Найчастіше нам надсилають новини очевидці подій, у яких під рукою тільки смартфон. Наприклад, якщо ви стали свідком ДТП в місті, ви можете зробити пару фото, описати ситуацію і відправити інформацію нам. Або інша цікава подія, то алгоритм дій у вас залишається той же: фотографуєте і надсилаєте нам. 

Важливо, що ви можете писати 24/7 і не чекати слушного часу або офіційного початку робочого дня.

Чи можна повідомляти новини без фото?

Так. Якщо ви не можете сфотографувати, то при необхідності це можемо зробити ми.  Так що не переживайте, головне - донесіть до нас важливу інформацію.

На які теми можна надсилати інформацію?

На найрізноманітніші: від прориву труби до стрибка з парашутом в 80 років.

Куди саме надсилати новини?

Заходьте на наш сайт і знаходите кнопочку «Повідомити новину». Тут ви зможете написати інформацію, прикріпити фото і навіть файл, вказати, при бажанні, свої контактні дані.

Ще один варіант -  більш мобільний і швидкий спосіб. Напишіть нам у групі у ФБ або на Viber 067 363 26 56.

А якщо я захочу залишитися анонімним дописувачем?

Якщо ви захочете залишитися анонімним джерелом, ми не дамо ваших даних в матеріалі.

Проте пам"ятайте, що ми завжди перевіряємо інформацію, відповідно якщо інформація буде неправдива, то ми не опублікуємо вашу новина.