У Львові дві смерті: жінка з COVID-19 і чоловік з підозрою

У Львові дві смерті: жінка з COVID-19 і чоловік з підозрою

Станом на 08.30 год в інфекційній лікарні зафіксовано дві смерті - сайт Львівської міської ради

Вночі померла 68-річна жінка, в якої був підтверджений діагноз інфікування коронавірусом. Жінка перебувала на апараті ШВЛ. У пацієнтки були наявні супутні захворювання, онкологія. Також помер чоловік, у якого ще не підтвердили COVID-19, але в лікарню він поступив з підозрою. В чоловіка була пневмонія.

Перша жертва коронавірусу у Львівській області - це 69-річний чоловік, який помер у суботу 4 квітня, ще до того, як з'явилися результати тесту на коронавірус. У пацієнта була важка пневмонія, дихав він лише завдяки апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ), він хворів на цукровий діабет та серцево-судинні захворювання в анамнезі.

За даними Львівської ОДА, у період з 22:30 8 квітня по 08:00 9 квітня в області з підозрою на коронавірус звернулися 10 осіб. Пацієнти з міста Львова, міста Тернополя, Самбірського району.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебуває 87 осіб. Стан більшості хворих – середньої важкості. В 11 пацієнтів стан важкий. 1 пацієнт на апараті ШВЛ.

На самоізоляції перебувають 356 осіб. За увесь час виписано – 120 пацієнтів. 1 пацієнтка померла у відділенні реанімації.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 563 людини: у 395 діагноз коронавірус не підтвердився.

Станом на зараз на Львівщині з підозрою на коронавірус є 119 осіб.

У 61 пацієнта позитивний результат тесту на коронавірус, з них 3 особи померли.

Нагадаємо, станом на ранок 9 квітня в Україні кількість хворих зросла до 1892 осіб, у яких лабораторно підтверджені випадки COVID-19. За увесь час 57 пацієнтів померло, 45 - одужало. У Львівській області 61 підтверджений випадок.

#коронавірус #Львів #Львівська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі