
01:36, 17 квітня 2020 р.
У дрогобичан, котрих госпіталізували до 12 квітня, коронавірусу не виявлено - ДМР
За словами начальника відділу охорони здоров’я ДМР Володимира Чуби, у жодного пацієнта, госпіталізованого до 12 квітня з території Дрогобича та Стебника, коронавірусу не підтверджено.
Раніше у відділі охорони здоров’я ДМР повідомляли про підозру коронавірусу у двох госпіталізованих.
Читайте також: У Дрогобичі вісім нових підозр на коронавірус. Одну особу з яких шпиталізовано у Львів - ДМР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:06
19 червня
16:52
18 червня
ТОП новини
Оголошення
10:56, 9 червня
10:44, 14 червня
10
09:07, 9 червня
10:56, 9 червня