Для учнів 1-4 класів транслюватимуть уроки по телебаченню

28 квітня "Всеукраїнська школа онлайн" анонсувала запуск відео-уроків для учнів 1-4 класів.  Заняття для початкової школи,наразі,транслюватимуть двічі на тиждень: у  вівторок і четвер. Час трансляції  – з 09:00 до 10:00 години, один урок триватиме 15 хвилин.

Міністерство освіти та науки опублікувало розклад першого тижня дистанційних занять для учнів початкової школи та теми цих уроків. Відомо, що в Міністерстві хочуть залучити до трансляції занять для молодших школярів телеканали, які мають значно менше навантаження щодо освітнього мовлення на період карантину.

Додамо, з впровадженням карантину майже місяць часу учні старшої школи навчаються завдяки відео-урокам. З 30 квітня відео-уроки стають доступними і для початкової школи.

Для учнів 1-4 класів транслюватимуть уроки по телебаченню , фото-1

На YouTube МОН  можна переглянути уроки. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів: 1 клас  – bit.ly/USO1class

Читайте також:

Львівські хірурги врятували півторарічного дрогобичанина

«Почуваємось здоровими, єдине - перестали відчувати запахи», - інтерв'ю з сімейною парою, у якої діагностували коронавірус

#телеуроки #навчання для початкових класів #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі