На випадок зараження лікарів коронавірусом на Львівщині створили страховий фонд для медиків

На випадок зараження лікарів коронавірусом на Львівщині створили страховий фонд для медиків

 28 квітня на Львівщині стартував проект страхування усіх медиків області і Львова на випадок захворювання на коронавірус. Страхові виплати отримають медики, які були госпіталізовані до закладів охорони здоров’я з підтвердженим діагнозом та позитивним ПЛР- тестом, повідомив на брифінгу радник голови Львівської ОДА Андрій Матолич.

Страховий фонд для медиків Львівщини  - ініціативи ЛОДА. Страхові компанії наразі не мають можливостей запропонувати альтернативні варіанти страхування медпрацівників, тому їм  запропонували створити стабілізаційний фонд платежів на випадок захворювання на коронавірус лікарів.

На рахунку благодійної організації "З повною довірою" будуть зосереджені кошти переважно з благодійних внесків. Цей стабілізаційний фонд буде перераховано на рахунок страхової компанії "Уніка". Ця компанія погодилась безкоштовно за власні кошти адмініструвати накопичення і, у разі необхідності, поповнити цей фонд власними грошима", - повідомив Андрій Матолич.

Станом на 28 квітня на Львівщині зафіксовано  49 підтверджених випадків інфікування серед медичних працівників. Страхуванню підлягатимуть усі медики, які працюють із інфікованими пацієнтами.

 Додамо, уніфікований перелік медиків, які підлягають страхуванню був сформований на підставі списків кожної опорної лікарні і затверджений головними лікарями. Кожний медпрацівник, який інфікувався коронавірусом, отримає 15 тис. грн. Підставою для виплати буде позитивний ПЛР-тест і госпіталізація.

Читайте також:

За добу 456 нових випадків коронавірусу, 111 одужали

«Почуваємось здоровими, єдине - перестали відчувати запахи», - інтерв'ю з сімейною парою, у якої діагностували коронавірус

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі