Дрогобицька міська рада роз’яснила рішення комісії ТЕБ та НС щодо відновлення роботи закладів торгівлі

Повідомлення ДМР про поступове відновлення роботи закладів торгівлі у місті викликало не лишень ажіотаж серед підприємців, увагу на місто Котермака звернув Львів. Голова ЛОДА – розкритикував такі дії. Щоб розставити крапки над «і», ДМР дала офіційне роз’яснення, як виглядатиме відновлення торгівлі в місті, на основі яких даних прийняли таке рішення та як має тривати робочий процес в умовах карантину підприємцями. Подаємо прямий текст із офіційного ресурсу міста – сайту ДМР.

Враховуючи динаміку та перебіг захворюваності на коронавірус, комісія ТЕБ та НС ДМР прийняла рішення №16 від 23 квітня щодо організації роботи закладів торгівлі у Дрогобичі. З метою роз’яснення інформуємо, що дане рішення прийнято згідно з нормами постанови №211 Кабінету Міністрів України.

Як повідомляли у відділі економіки ДМР, на підставі рішення комісії ТЕБ та НС, суб’єкти підприємницької діяльності подають не заяву, як помилково було сказано посадовими особами міської ради, а повідомлення про початок роботи.

Зразок заяви
Зразок заяви

Таких повідомлень з боку СПД подано уже близько 150. Після цього підприємцям роз’яснюють про необхідність дотримання карантинних заходів та норм, зокрема тих, які передбачені у вище згаданій постанові КМУ:

  • відстань у прикасовій та касовій зонах між особами (за винятком покупця і продавця) не менше ніж 1,5 метра та/або наявність між ними відповідних захисних екранів;
  • дотримання відстані не менше ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень.

Також підприємцям роз’яснюють про необхідність забезпечення засобами індивідуального захисту як працівників, так і відвідувачів. Щодо кількості відвідувачів, то на 10 кв. м має перебувати лише 1 особа.

Далі у відділі економіки формують базу цих підприємців, щоб комісія ТЕБ та НС могла перевірити дотримання цих норм та надати необхідну допомогу у їх дотриманні і при зростанні загроз можна було б оперативно змінити режими роботи закладів.

У відділі економіки ДМР наголошують, що комунікація у цьому напрямку з підприємцями у місті налагоджена.

До прикладу, за  вказаною вище процедурою відбулося й відкриття частини продуктового ринку та м’ясного павільйону у центральній частині міста. Спершу адміністрація та підприємці подали декларативне повідомлення, пізніше на комісії ТЕБ та НС було погоджено умови дотримання правил карантину, відтак ринок розпочав свою роботу. Після комісійної перевірки ринку порушень правил карантину не виявлено.

Тому наголошуємо, що комісія ТЕБ та НС, у яку входять представники поліції, забезпечує виконання норм карантину суб’єктами економічної діяльності, подає рекомендації, щодо початку та проведення їх діяльності, контролює за їх дотриманням», - йдеться у повідомлення ДМР.

 Читайте також:

Не встигли відкрити у Дрогобичі заклади торгівлі, як Львів засудив таке рішення - коментарі дрогобичан

У Дрогобичі відновлюють роботу будівельних магазинів та торгівлю загалом

#ДМР #Дрогобицька міська рада #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі