МОЗ обіцяє розібратися, чому медики не отримали надбавки до зарплат у розмірі 300%

Як анонсувало раніше Міністерство охорони здоров’я України медики, які працюють із хворими на Covid-19, мали б отримати за березень надбавку до зарплати в сумі до 300% окладу. Однак, обіцяні кошти отримали далеко не всі лікарі. У МОЗ стверджують – до них надходять  скарги від медиків, які працюють з хворими на Covid-19, що не всі вони отримали підвищену до 300% зарплату. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов стверджує, що уряд перерахував у регіони всі кошти, а затримки виникають вже на місцях.

Зараз ми отримуємо сигнали, що ці виплати не були здійснені в повному обсязі з вини або органів місцевої влади, або головних лікарів лікарень. Почали маніпулювати щодо виплат, прораховувати якось там погодинно або ще якось. Це недопустимі речі. Наголошую, що всі без винятку виплати повинні здійснюватися в повному обсязі, – заявив Степанов на брифінгу в суботу, 2 травня.

 За словами міністра, уже скеровано листи головам облдержадміністрацій, щоб вони відзвітували по кожному медзакладу, які суми і яким працівникам, котрі лікували хворих з коронавірусом, були виплачені.

Крім того, Степанов анонсував, що у МОЗ відкрили «гарячу лінію» за номером 0-800-505-201 для скарг на подібні невиплати.

Додамо, наприкінці березня міністр охорони здоров’я Максим Степанов розпорядився збільшити зарплати медичного персоналу, який працює з хворими на коронавірус, на 300%. Крім того, Степанов анонсував підвищення зарплат також і для тих лікарів, котрі не працюють із хворими на коронавірус

Джерело Українська правда

Читайте також:

Коронавірус в Україні: дані станом на 2 травня

Священик УПЦ МП з підозрою на COVID-19 "обкашляв" редакцію ЗМІ, щоб її закрили на карантин, - ВІДЕО

Поступово йдуть на одужання. У сімейної пари з Дрогобича взяли повторні ПЛР-тести. У жінки негативний результат

#залишайсявдома #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі