Карантин скасовуватимуть поступово. МОЗ готує перелік умов для відновлення роботи перукарень, салонів краси, магазинів, кав’ярень

Якщо повністю скасувати карантин в Україні без введення профілактичних заходів, то до кінця року кількість померлих від коронавірусу сягне 140 тисяч. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко на сторінці у Facebook у суботу, 2 травня.

За його словами, введені в Україні профілактичні та протиепідемічні заходи дають свій результат, але передчасно скасовувати карантин не можна.

І як би не хотілося усім нам позбутися цього карантину і коронавірусу, треба все ж включити тумблер терпіння. Терпіння, яке дозволить нам вийти з карантину вчасно. А не передчасно», – написав Ляшко.

Він пояснив, що отримав прогноз від Київської школи економіки щодо кількості жертв коронавірусу в разі передчасного скасування карантину. За їхніми даними, це може привести до 120-140 тис. летальних випадків вже до кінця 2020 року.

Карантин скасовуватимуть поступово. МОЗ готує перелік умов для відновлення роботи перукарень, салонів краси, магазинів, кав’ярень, фото-1

Урядом планується пом'якшення карантину. Але за певних умов. За певних протиепідемічних, а не політичних умов», – наголосив санлікар.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що у Міністерстві охорони здоров’я готується перелік тимчасових протиепідеміологічних вимог до перукарень, салонів краси, господарчих магазинів, кав’ярень тощо, виконуючи які вони зможуть працювати.

Урядом планується пом’якшення карантину… Наразі в МОЗ ми вже фіналізуємо тимчасові вимоги щодо профілактичних заходів при здійсненні обслуговування в перукарнях та салонах краси, при торгівлі господарчими товарами, роботи кав’ярень, автомийок, адвокатських та нотаріальних послуг тощо".

Нагадаємо, в Офісі президента заявили про підготовку до часткового зняття карантинних обмежень після 11 травня. Планується так званий адаптивний карантин. Це означає, що посилені обмеження будуть діяти тільки в тих регіонах, де є спалах захворювання

Читайте також:

Під Офісом президента ресторатори влаштували протест-перформанс проти "велюрового карантину", - ФОТО

Підприємцям і роботодавцям президент пообіцяв допомогу після карантину

Безробіття у другому кварталі може зрости до 12%! У Дрогобичі непрацюючих уже побільшало на три сотні

Банк їжі для потребуючих: волонтери втілили у Львові німецьку благодійну ідею

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі