Викинули! У Дрогобичі портрети Тараса Шевченка та Івана Франка опинилися біля смітників

Про факт вандалізму повідомив місцевий журналіст Ярослав Грицик. За його словами – помітив портрети Шевченка та Франка на центральній вулиці Дрогобича – Грушевського. Портрети українських титанів та ревних провідників нації невідомі викинули на сміттєвий майданчик. Там вони і мокли під зливою.

Йдучи сьогодні вулицею Михайла Грушевського, був неприємно вражений побаченим: хтось виніс до смітника портрети Тараса Шевченка й Івана Франка((( Там Тарас Григорович та Іван Якович і мокли під дощем, краплі якого стікали їхніми обличчями ніби скупі сльози...», - написав на своїй сторінці у Фейсбук журналіст.

Фото Ярослава Грицика

СВІТОЧІ НА УЗБІЧЧІ Йдучи сьогодні вулицею М.Грушевського, був неприємно вражений побаченим: хтось виніс до смітника...

Опубликовано Ярославом Грициком Вторник, 5 мая 2020 г.

Факт цинічного поводження із національними святинями, до яких сміливо можна віднести йукраїнських світочів пера Шевченка та Франка,на теренах Дрогобиччинитрапляється не вперше. Кілька місяців тому на стихійному звалищі в сусідньому Стебнику перехожі виявили кілька десятків українських стягів. Як прапори опинилися на звалищі – невідомо. Благо, що влада Стебника миттєво відреагували на цей факт, забрали прапори, обіцяли їх почистити(вони були в належному стані – не обдерті) та повідомили, що прикрашатимуть ними вулиці міста в дні державних свят.

Фото ФорпостФото ФорпостФото Форпост

Підписуйтесь на нашу сторінку у FB -https://www.facebook.com/sitemista

та будьте у курсі найважливіших новин

Читайте також:

Школа онлайн: замість уроку про російську агресію в Україні учням показали відео з Усиком

#Вандали #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі