У Дрогобичі послаблюватимуть карантин, - рішення комісії ТЕБ і НС

   З 11 травня Уряд прийняв рішення про пом’якшення карантину. У п’ятницю, 8 травня, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС, інформує прес-центр ДМР.
   На підставі рішення Кабміну та позицій учасників засідання, місцевою комісією ТЕБ та НС прийнято рішення щодо відновлення роботи низки суб’єктів господарювання та послаблення правил карантину на території Дрогобича. Вирішено:

1. Продовжити до 22 травня 2020 р. в місті Дрогобичі карантин.

1.2. Дозволити з 11 травня 2020 р.:

1.2.1. Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон;

1.2.2. Відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

1.2.3. Роботу закладів торговельного і побутового обслуговування населення відповідно до поданих декларацій про дотримання протиепідемічних заходів визначених головним санітарним лікарем України.

1.2.4. Торговельного (виключно в магазинах, зокрема магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі.

1.2.5. Діяльність з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як двох клієнтів за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту;

1.2.6. Діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

1.2.7. Діяльність підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації, зокрема точок продажу преси, друкарень, редакцій, логістичних підприємств у сфері доставки паперу та друкованих видань;

1.2.8. Здійснення журналістами та іншими працівниками засобів масової інформації телевізійної зйомки, виробництва телевізійного продукту, іншої журналістської діяльності, зокрема на вулицях населених пунктів, у приміщеннях підприємств, установ, організацій, органів державної влади тощо, за умови обмеження кількості осіб, задіяних для виробництва телевізійного продукту в одному місці, не більше 50 осіб, обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та забезпечення усіх задіяних осіб засобами індивідуального захисту;

1.2.9. Проведення у театрах, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах за рішенням органів управління репетицій, тренувань та інших заходів, які не передбачають одночасного зібрання великої кількості осіб (до 50 осіб), без глядачів за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту;

1.2.10. Діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів та стоматологічних кабінетів.

1.2.12. Звернутись до голови Дрогобицької РДА щодо проведення перевезень в межах району з дотриманням всіх протиепідемічних заходів та визначення можливості збільшення рейсів з спецпропусками особам, які проводять підприємницьку діяльність на території міста Дрогобича.

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

Читайте також:

Верховна Рада ухвалила закон про масове тестування на коронавірус

Верховна Рада ухвалила закон про масове тестування на коронавірус

Як працюватимуть ресторани, кав’ярні та салони краси після 11 травня – МОЗ опублікувало нові правила

На Львівщині другу добу зростає кількість хворих на COVID-19

Девятий хворий на COVID-19 у Дрогобичі. Недужого шпиталізовано до Львова

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі