Цьогорічна вступна кампанію розпочнеться 1 серпня

Цьогорічна вступна кампанію розпочнеться 1 серпня

Міністерство освіти і науки України змінило умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів. Змінилися терміни проведення вступної кампанії у 2020 році – всі дати зміщені на місяць (серпень) з урахуванням прогнозу розвитку епідеміологічної ситуації, повідомило 8 травня міністерство освіти.

Планується, що цьогорічна вступна кампанію стартуватиме 1 серпня. Саме цього дня розпочнеться реєстрація електронних кабінетів для вступників на основі повної загальної середньої освіти, а прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, які складатимуть вступні іспити.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця держзамовлення будуть проводитися з 1 по 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет буде відбуватися не пізніше 27 серпня, а подача абітурієнтами документів для зарахування - до вечора 31 серпня.

Цьогорічна вступна кампанію розпочнеться 1 серпня, фото-1

Міносвіти також передбачило для абітурієнтів можливість подачі оригіналів документів поштою (і в зв'язку з цим до 5 днів збільшено інтервал між останнім днем подачі документів і виданням самого наказу про зарахування). Передбачено також, що вступники зможуть надіслати сканкопію необхідних документів електронною поштою, наклавши на них кваліфікований електронний підпис, а самі документи принести після початку навчання.

 Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

Читайте також:

Для торговців з Шолом-Алейхема облаштовують нову площадку для овочевого ринку, - ФОТО

На Львівщині третій день рекордне зростання хворих на COVID-19. У Дрогобичі 2 нових випадки

#Вступна_кампанія #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі