• Головна
  • Для торговців з Шолом-Алейхема облаштовують нову площадку для овочевого ринку, - ФОТО
17:44, 8 травня 2020 р.
2

Для торговців з Шолом-Алейхема облаштовують нову площадку для овочевого ринку, - ФОТО

Другий тиждень поспіль у Дрогобичі тривають ремонтні  роботи на вулиці Шолом-Алейхема. Там здирають старе дорожнє покриття та демонтувують металеві шанси, з яких йшла промислова торгівля. Що стосується торговців овочами, які здійснювали свою діяльність із мікроавтобусів на цій ж вулиці – то їх заплановано переселити на новий торговий майданчик, який облаштовують  на вулиці Володимира Великого, неподалік парку Новонароджених.

Як повідомив журналістам сайту 03244 керівник КП «Дрогобицький ринок» Андрій Сенів, уже цими днями має стартувати  робота  нового овочевого  ринку  на вулиці Володимира Великого. На даний час,  на майбутньому майданчику для торгівлі тривають роботи з його облаштування. Замовником  робіт виступає «Дрогобицький ринок». 

 Ми плануємо запустити нову торгову площадку орієнтовно з 13 травня. А якщо нам дозволять погодні умови, то і швидше. Це буде бетонна площадка,  на якій зможуть торгувати  підприємці, котрі здійснювали продаж  овочів  та фруктів  з мікроавтобусів на вулиці Шолом-Алейхема", - додав пан Сенів.

 Спочатку,  торгівлю на новому місці  підприємці будуть здійснювати з своїх мікроавтобусів,  як і було до цього. Однак, в подальшому там планують  зробити накриття для всього майданчика для цього встановлюють закладні конструкції.

 На цій площадці зможуть розміститись усі 35 підприємців, котрі продавали городину та овочі на Шолом-Алейхема. На сьогодні вони усі погодились перейти на нове місце торгівлі, - зауважив керівник КП «Дрогобицький ринок».  

Що стосується, металевих «шансів», з котрих  здійснювали торгівлю одягом, білизною та аксесуарами  то тут ситуація складніша – відзначає Андрій Сенів. Переселення цих підприємців проходить з невдоволенням людей. Торговцям  пропонують перейти із своїм крамом на промисловий ринок на Пилипа Орлика. Невелика кількість людей на це погодилася, більша ж частина - проти. Підприємці стверджують, що хочуть кращі місця праці, ніж те, що їм пропонують. А також додають, що здійснювали торгівлю в центральній частині міста, на Пилипа Орлика, де хочуть їх переселити – побоюються покупців буде в рази менше. Учора 8 травня останні «шанси» з вулиці Шолом-Алейхима таки забрали. Як розгортатимуться далі події – будемо відстежувати.

 Нагадаємо, з  23 квітня ведуться роботи з ремонту вулиці Шолом-Алейхема. 

За попередньою інформацією ДМР - тут планують облаштувати сучасний паркінг для автомобілів та пішохідну зону. 

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

Читайте також:

Обласне управління Держпродспоживслужби визнало роботу Дрогобицького ринку найбезпечнішою у регіоні – Андрій Сенів

Вслід за продуктовим ринком у Дрогобичі хочуть відкрити і овочеву частину! Та є умова - відсутності стихійної торгівлі

У Дрогобичі відкрили овочеву частину ринку

У центрі Дрогобича підприємці заблокували екскаватор, котрий проводив роботи по ремонту вулиці Шолом-Алейхема

На вулиці Шолом-Алейхема у Дрогобичі комунальники демонтовують торгові ятки

##Ринок_на_Шолом-Алейхема ##продуктовий_ринок ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Дрогобичанин
8 травня 2020 р., 20:39
Нарешті центр міста набуває приємного вигляду Будемо надіятись, що ці приємні зміни повязані з новим керівником ринку (Сенівим А.), який буде підтримувати порядок, а також не забуватиме про простих людей ( в цьому випадку власників цих «кіосків» щоб вони мали надалі місця де розмістити своі торгові місця
Михайло
8 травня 2020 р., 20:41
Сенів молодець
Оголошення
live comments feed...