Медики показали умови, у яких лікують пацієнтів у Львівській обласній інфекційній лікарні

На сьогодні Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня працює у штатному режимі. Сюди продовжують надходити хворі в яких діагностували або підозрюють коронавірус зі всієї Львівщини. Загалом обласна лікарня може розмістити 400 таких пацієнтів.

Загалом на 14 травня, в інфекційній лікарні було 167 пацієнтів. У 122 із них вже встановлений діагноз коронавірусної інфекції. У реанімації перебувало 6 пацієнтів, із яких половина – на апаратах штучної вентиляції легень. Це чоловіки віком 51, 70 та 71 рік.

В яких умовах працюють медики та лікують пацієнтів у Львівській обласній інфекційній лікарні змогли дізналися журналісти Zaxidnet. Їм дозволили провести зйомку у відділення інтенсивної терапії лікарні.

За словами заступника директора з медичної частини інфекційної лікарні Ігоря Берника, рівень захворюваності та рівень поступлення тяжких пацієнтів вже протягом останніх трьох тижнів є високий.

Немає різкого збільшення, але кількість пацієнтів є великою і з тенденцією до зростання. Послаблення карантину не означає, що ми маємо в той же день зняти маски, не обробляти руки і не дотримуватися всіх інших заходів карантину. Послаблення карантину, напевно, дозволить людям деяких професій вийти на роботу. Але для того, щоб не було погіршення ситуації, ми зобов’язані і мусимо бути свідомі того, що вірус ніде не дінеться. Ми мусимо щодня дотримуватись цих протиепідеміологічних санітарно-гігієнічних заходів як у побутовому житті, так і на своїх робочих місцях», – розповів Ігор Берник.

 Читайте також:

У Стрию медики лікарні інфікувалися COVID-19 від пацієнтів. Терапевтичне відділення медзакладу закрили!

Вівчарка Макс та 9 військових відбули двотижневу обсервацію в Трускавці. Усі здорові!

Підписуйтесь на нашу сторінку у FACEBOOK та будьте у курсі найважливіших подій

#Львівська_інфекційна_лікарня #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі