Відтепер пацієнтів із діагнозом COVID-19 будуть скеровувати не у Львів, а в Стебницьку лікарню

Хворих із діагнозом Covid-19, наразі, не має у Стебницькій лікарні. Однак,  медичному закладу, як установі другого рівня в боротьбі із коронавірусною недугою, від суботи доручено приймати недужих із нашого регіону.

Таку вказівку видав Департамент охорони здоров’я ЛОДА, повідомив 18 травня у стінах Кризового медіацентру керівник відділу охорони здоров’я Дрогобича Володимир Чуба. За словами головного медика міста, на Львівщині впродовж останнього тижня спостерігається зростання кількості хворих на Covid-19, тому в області ще чотири лікарні другого рівня почали приймати хворих на цю  інфекцію, або ж  з підозрою на коронавірусне захворювання. Це Стебницька міська лікарня, Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня, Стрийська міська лікарня і Сокальська центральна районна лікарня. Ще дві лікарні – Яворівська і Рудківська залишаються в резерві.

Хочу поінформувати, на щастя, у нас за минули тиждень не зафіксовано нових випадків захворюваності в регіоні. Однак від 9 години ранку 16 травня Стебницькій лікарні доручено приймати хворих на вірус. На практиці це означатиме, якщо в пацієнта буде підозра на коронавірус його не скеровуватимуть до Львова на обстеження та лікування, як було раніше, а направлятимуть в інфекційне відділення Стебницької лікарні", - повідомив пан Чуба.

  Також за словами головного медика міста - досі пацієнтів з коронарірусом чи з підозрою на коронавірусну інфекцію госпіталізовували до чотирьох львівських лікарень першого рівня: Львівської обласної інфекційної лікарні, Центру легеневого здоров’я, 8-ї міської клінічної лікарні і гостіталю ветеранів воєн і репресованих імені Юрія Липи у Винниках.

Львівські лікарні ще не повністю заповнені, але вже доходять до межі заповнення. Тому й прийнято рішення задіяти для лікування хворих лікарні другого рівня, а вільні місця у львівських медзакладах залишити для важких пацієнтів, які можуть поступати з районів",  – доповнює Володимир Чуба.

За   його словами Стебницька лікарня на 100% готова до прийому пацієнтів, медзаклад забезпечений ліками та засобами індивідуально захисту медиків.

На скільки часу нам вистачить як препаратів, так і засобів захисту для лікарів – прогнозувати складно. Це залежатиме від того, який буде наплив хворих в регіоні і чи буде. В загальному,  на місяць часу, всього необхідного для лікування пацієнтів та безпечної роботи  медпрацівників нам б мало вистачити", - наголосив пан Чуба.

 Що важливо, із сусідніх областей хворих з діагнозом Covid-19 в Стебник не скеровуватимуть, лікарня відповідає за лікування мешканців нашого регіону і сусідніх міст. Також пан Чуба наголосив, що у Стебницьку лікарню хочуть придбати утилізатор медичних відходів, який спалюватиме використані маски та засоби індивідуального захисту лікарів.

Додамо, інфекційне відділення Стебницької лікарні розраховане на 35 пацієнтів.

Читайте також:

У Стрию медики лікарні інфікувалися COVID-19 від пацієнтів. Терапевтичне відділення медзакладу закрили!

З 22 травня мають запрацювати садочки та готелі

Карантин ще пом'якшили: можна гуляти увісьмох та пити каву учотирьох

#Стебницька_міська_лікарня #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі