Відтепер проїзд від 29 гривень - у Дрогобичі з'явився новий сервіс замовлення «GoGo»

Відтепер проїзд від 29 гривень - у Дрогобичі з'явився новий сервіс замовлення «GoGo», фото-1

Новий український стартап – сервіс подачі автомобіля «GoGo» розпочинає свою роботу в Дрогобичі. Попри непрості економічні умови, спричинені затяжним карантином, молоді українські підприємці, автори проекту «GoGo» не просто ризикнули створити нову справу, а пропонують містянам якісний сервіс пересування на комфортних автівках.

Уся річ у тому, що служба подачі автомобіля «GoGo» - це не просто замовлення авто, котре доставить вас до місця призначення. Це передусім зручна і дуже комфортна поїздка, котра точно не розчарує вас не надто привітливими водіями та російським шансоном із динаміків.

Автори проекту «GoGo» розповідають, що ідея створити схожий аналог міжнародних та світових сервісів замовлення автомобіля назрівала у них ще з 2015 року, відтак лише зараз задум вдалось реалізувати. Одним із важливих елементів нового сервісного проекту є фокусування на екосистемі, боротьба за свідоме збереження планети. А тому автомобілі служби замовлення «GoGo» у Дрогобичі є переважно електрокарами, тож вони не несуть загрози для нашої екології. Також, електрокари є абсолютно швидкими та зручними, що неодмінно зробить поїздку приємнішою. До слова, станом на 2018 рік більшість розвинутих країн світу поставили собі за мету перейти на електромобілі. Україні теж слід рухатися в цьому напрямку.

«GoGo» у Дрогобичі вже стартував,а тому замовити автомобіль цієї служби дуже просто та легко: безкоштовний додаток вже є на App Store та Play Market. Мінімальне замовлення від 29 гривень по місту. Нова сервісна служба працює не тільки у Дрогобичі, але також і у Львові. Засновники кажуть, що використовують автомобілі з 2010 року випуску та у своїй команді сформували склад з професійних водіїв, бо розуміють як важливо перетворити поїздкуна легку і приємну подорож для кожного клієнта. До речі, додаток знайде найближчого до Вас водія, тому не варто замовляти авто завчасно. Середня тривалість подачі автомобіля до замовника по Дрогобичу - до 5 хвилин, відтак чекати довго не доведеться.

Відтепер проїзд від 29 гривень - у Дрогобичі з'явився новий сервіс замовлення «GoGo», фото-2

У «GoGo» стверджують, що якщо буде попит на авто з бустерами, то згодом, з'явиться можливість замовити безпечну поїздку з дитиною.

Автори нового стартапу кажуть, що для них це перший, але вже доволі успішний досвід локального, а у майбутньому всеукраїнського бізнесу. А все тому, що у«GoGo» відкриті до комунікації: чекають на пропозиції і оперативно реагують на зауваження на офіційних сторінках в соцмережах. Адже «GoGo» - крутіше, ніж таксі. Тож запрошують до комфортних мандрівок!

Уляна Савшак

Читайте також:

Роботу громадського транспорту планують відновити з 22 травня, - Мінінфраструктури

#Go_Go #сервіс_замовлення #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі