У Дрогобичі офіційно одужало 4 осіб від COVID-19

Про негативні результати повторного ПЛР-тестування осіб, які перехворіли коронавірусом, 21 травня в ефірі «Кризового медіа-центу Дрогобич» повідомив керівник відділу охорони здоров’я міста Володимир Чуба. За словами медика, учора надійшли аналізи повторного тестування трьох дрогобичан, які були інфіковані недугою. Результати тестів засвідчили, що ці люди уже одужали. Тож із 11 загальних випадків захворювань в Дрогобичі – сміливо можна стверджувати, що 4 людей одужали, а 7 – на шляху до одужання.

Маємо станом на 21 травня 4 пацієнтів, які побороли коронавірус. Оскільки, минулого тижня ще один пацієнт, за показниками повторних ПЛР-тестів,теж поборов вірусу. Натомість в 7 осіб ПЛР-тести двічі поспіль, наразі,не показали негативні результати, - зазначив пан Чуба.

Що стосується перших двох пацієнтів, які 20 травня шпиталізовані в Стебницьку інфекційну лікарню із підозрою на коронавірус, то їхніх результатів зі Львова медики очікують, тому поки що невідомо, чи справдиться підтвердиться в людей недуга. За інформацією Володимира Чуби, в хворих взято мазки на ПЛР-тести. Наразі недужі перебувають в реанімації, мають супутні захворювання.

У мужчини із Стебника з підозрою на COVID-19 є супутня патологія – захворювання крові, у жінки із Дрогобицького району, яка теж шпиталізована – хірургічна патологія. Стан їхнього здоров’я – середньої важкості, - прокоментував пан Чуба

Загалом, в останні дні на Львівщині фіксують майже по 40 нових випадків інфікування COVID-19.

Читайте також:

З 22 травня уряд відновлює роботу громадського транспорту та відкриває пункти пропуску на кордоні

#Коронавірус #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі