• Головна
  • Перша смерть у Дрогобичі від COVID-19, помер 85-річний чоловік
12:44, 1 червня 2020 р.
1

Перша смерть у Дрогобичі від COVID-19, помер 85-річний чоловік

За оперативною інформацією керівника відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимира Чуби, яку він озвучив в ефірі «Кризового медіацентру» в стінах міської ради,у Дрогобичі зафіксовано першу смерть від коронавірусної недуги.

Інфікований цим вірусом лікувався у Стебницькій лікарні. За твердженнями пана Чуби чоловік помер зранку 1 червня. Недужий мав супутню хворобу – цукровий діабет, це ускладнило перебіг протікання його хвороби.

Загалом у Стебницькій лікарні наразі перебуває в стаціонарі 9 пацієнтів, серед них є і ті, які ще очікують своїх результатів ПЛР-тестів. Троєпацієнтів у реанімації – стан їхнього здоров’я середньої важкості.

  Також за словами головного медика міста – за ці вихідні у Дрогобич надійшли результати ПЛР-тестів кількох десятків осіб, проби на аналізи у них брали напередодні. В 11-тьох  підтвердився діагноз  COVID-19, також недугу підчепив 1 мешканець Стебника та 1 мешканець Борислава. Більшість недужих перебувають на лікуванні дома.

Останнім часом дрогобичани надто розслабилися та перестали дотримуватися санітарно-гігієнічних норм. Тож  закликаю людей в громадських місцях одягати маску та дотримуватися дистанції», - стверджує Володимир Чуба.

Читайте також:

За минулу добу на Дрогобиччині підтвердили ще 9 випадків COVID-19, - ДМР

##коронавірус ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Льоня
2 червня 2020 р., 23:57
А може він просто помер від старості?
Оголошення
live comments feed...