Від сьогодні в Україні запрацювала система автоматичної фотофіксації порушень ПДР

Від сьогодні в Україні запрацювала система автоматичної фотофіксації порушень ПДР

Віднині, 1 червня, в Україні запрацювала система автоматичної фотовідеофіксації порушень Правил дорожнього руху. Наразі камери реєструють лише перевищення швидкості на дорогах. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Повноцінно система автоматичної фотофіксації порушень ПДР наразі ще не запрацювала. Втім камери зафіксовують, коли водії перевищують допустиму швидкість на дорогах.

Наразі 5 камер автоматичної фотофіксації порушень ПДР запрацювали у Львівській області. Їх розмістили у тих місцях, де виникає найбільше аварій.

Всього у планах до кінця року придбати 220 таких комплексів, які будуть розміщені по усій території України. 45 комплексів автоматичної фіксації встановлені у Києві та Київській області. Таким чином загалом кількість цих комплексів становитиме 270.

Голова МВС Арсен Аваков повідомив, що за перші 8 хвилин роботи, 45 діючих у столиці камер, зафіксували 262 перевищення швидкості. 

Нагадаємо, що за перевищення допустимої швидкості більше, ніж на 20 км/год, накладається штраф у розмірі 255 грн. За перевищення швидкості більш, ніж на 50 км/год, штраф збільшується до 510 грн. При цьому діє знижка у 50% за сплату протягом 10 банківських днів. Водночас, у разі несплати штрафу протягом 30 днів, запускається механізм примусового стягнення.

#система_автоматичної_фотовідеофіксації #ПДР #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі