З 5 червня дозволяють роботу ресторанів, храмів та запуск внутрішніх авіасполучення. Львівщина чекає рішення комісії ТЕБ при ЛОДА

З 5 червня дозволяють роботу ресторанів, храмів та запуск внутрішніх авіасполучення. Львівщина чекає рішення комісії ТЕБ при ЛОДА

Кабінет міністрів вирішив послабити карантин із 5 червня, дозволивши повноцінно працювати закладами харчування, церквам – проводити богослужіння, а людям старшим 60-ти років покидати оселю, інформує Українська правда.

Пропонується дозволити з 5 червня роботу закладів громадського харчування, зокрема, приймання відвідувачів у приміщеннях за умови дотримання протиепідемічних заходів. Дозволити проводити релігійні заходи на відкритому повітрі за умови контролю релігійною організацією дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше, ніж півтора метри, та в приміщенні – за умови перебування не більше, ніж 1 особи на 5 кв. м площі будівлі, - зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Під час сьогоднішнього засідання Кабінету міністрів також прийнято рішення дозволити з 5 червня відновити внутрішні авіасполучення, аз 15 червня – міжнародні авіаперевезення.

Додамо, кінцеве рішення про послаблення карантинних обмежень в регіоні ухвалюють обласні комісії ТЕБ і НС – з огляду на епідеміологічну ситуацію. Зокрема, на Львівщині послаблення карантину, які загалом в Україні запровадили ще 22 травня, відтерміновано до 5 червня. Оскільки на територіях, де спостерігаються нові випадки недуги – діє адаптований карантин. Тож яка ситуація із відкриттям ресторанів та інших послаблень чекає Львівщину -стане відомо після чергового засідання комісії ТЕБ та НС при ЛОДА. Попередньо засідання заплановане на 5 червня.

Читайте також:

У МОЗ повідомили, коли повноцінно запрацюють готелі, ресторани та фітнес-центри

#Ресторани #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі