Карантин на Львівщині продовжили. ЛОДА пікетували перевізники з вимогою відновити регулярні перевезення в області

Карантин на Львівщині продовжили. ЛОДА пікетували перевізники з вимогою відновити регулярні перевезення в області

Перевізники Львівської області 5 червня розпочали безстрокову акцію протесту під стінами Львівської облдержадміністрації. Пікетувальники вимагають відновити із 6 червня приміські та міжміські перевезення та розпочати боротьбу із нелегальними перевізниками, інформує zaxid.net.

Пікет водіїв підтримують і представники Львівської обласної профспілки автотранспорту. Під стіни адміністрації сьогодні привезли близько двох десятків автобусів із банерами «Руки геть від наших робочих місць», «У мене не буде роботи! Дякую ЛОДА» та інші.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка розповів, що акція під ЛОДА – безстрокова. Перевізники вимагають прийняти на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС рішення про відновлення регулярного пасажирського транспорту і відновити роботу автостанцій. Окрім того, перевізники вимагають на час боротьби із пандемією скасувати пільговий проїзд для пасажирів. Окрему мову перевізники ведуть і щодо боротьби з нелегальними перевезеннями. Страйкуючі кажуть – таких в час карантину розвелося чимало.

Фото ЗахідНет Фото ЗахідНет

Тим часом у ЛОДА сьогодні відбулося засідання обласної комісії ТЕБ та НС, за її рішенням карантин на Львівщині продовжено ще на тиждень – до 12 червня, зважаючи на перевищений показник інцидентності захворювань на коронавірус. За цим рішенням - у силі залишаються всі карантинні обмеження, тож під забороною робота громадського транспорту, ресторанів, дитсадків, готелів, спортивних закладів тощо.

За словами заступника голови ЛОДА Тараса Греня, чиновники ЛОДА звернулися до Кабміну з проханням про внесення змін до постанови, які б дозволили послаблювати карантин у окремих районах області – там, де це дозволяє ситуація із Covid-19.

Наприклад, якщо говорити про Львів, карантин потрібно посилювати. Це повноваження міської комісії ТЕБ і НС. Якщо говорити про райони – є можливість у деяких із них послаблювати карантинні заходи, – повідомив Тарас Грень.

З слів чиновника, внесення таких змін урядом дозволить відновити пасажирські перевезення між районами, відкрити спортивні заклади, тощо.

Фото ЗахідНет

Читайте також:

Конституційний Суд просять перевірити чи законно в Україні запровадили карантин, - ВС

#Карантин #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі