На Солоному Ставку облаштовують безкоштовну парковку. У планах комунальників – встановити платні паркомати на 3 прилеглих вулицях до центру

Після запуску у центрі Дрогобича платної системи паркування у місті гостро постала потреба в облаштуванні додаткових паркувальних зон, де можна  безкоштовно залишити своє авто. Платна система паркування, покладену на неї функцію частково виконала - вивільнила центр міста від автомобілів, натомість сусідні вулиці до Площі Ринок стали переповнені транспортом настільки, що подекуди й важко проїхати.

Щоб розв’язати транспортний колапс у місті, цього тижня, у Дрогобичі почали облаштовувати новий паркувальний майданчик. На вулиці Солоний Ставок, біля солевиварювального заводу, облаштовують близько 200 паркомісць для легкових автомобілів та для туристичних автобусів. За словами комунальників - вони будуть безкоштовні.

На Солоному Ставку облаштовують безкоштовну парковку. У планах комунальників – встановити платні  паркомати на 3 прилеглих вулицях до центру, фото-1 На Солоному Ставку облаштовують безкоштовну парковку. У планах комунальників – встановити платні  паркомати на 3 прилеглих вулицях до центру, фото-2 На Солоному Ставку облаштовують безкоштовну парковку. У планах комунальників – встановити платні  паркомати на 3 прилеглих вулицях до центру, фото-3 На Солоному Ставку облаштовують безкоштовну парковку. У планах комунальників – встановити платні  паркомати на 3 прилеглих вулицях до центру, фото-4 На Солоному Ставку облаштовують безкоштовну парковку. У планах комунальників – встановити платні  паркомати на 3 прилеглих вулицях до центру, фото-5

Як зазначає керівник КП «Муніципальна служба управління» Володимир Суда на сьогоднішній день нова парковка буде безоплатною  і її споруджують  як альтернативу платній паркувальній системі у центрі міста. Зараз тут тривають роботи з облаштування – встановлюють огорожу, вирівнюють та підсипають дорожнє покриття на території майданчика, косять траву. Завершити благоустрій безкоштовної парковки планують до кінця наступного тижня.

Окрім цього, на перспективу у відділі містобудування та архітектури ДМР напрацювали проєкт, як виглядатиме частина вулиці Солоний Ставок у майбутньому.  Проєктом передбачено облаштування там музею солі, відпочинкової зони для дітей та дорослих, кав’ярні, а також автостоянки. Однак - це далека перспектива.

Як зазначив Володимир Суда, після того як запрацює альтернативний  варіант безкоштовної парковки на вулиці Солоний ставок, комунальники планують перейти до реалізації в місті другого етапу з облаштування паркувальних зон у Дрогобичі. Цим етапом передбачено встановлення паркоматів на прилеглих до центру вулицях – Івана Франка, Богдана Лепкого та Івана Мазепи. Планується, що година паркування на цих вулицях становитиме 10 грн.  Таким чином, запевняють у КП ««Муніципальна служба управління», зможуть розвантажити центральну частину міста від автотранспорту ще більше. Щоправда, пан Суда зазначає, що остаточну вартість за паркування у другій зоні має встановити сесія Дрогобицької міськради. Що ж стосується старту  робіт по встановленню паркоматів у другій зоні, то чіткої дати ще немає. Оскільки спочатку комунальники планують завершити перший етап облаштування паркових зон у Дрогобичі, а  вже тоді переходити до наступного етапу.

Додамо, у Дрогобичі загалом заплановано облаштувати три зони паркування у місті. Перша зона - це новвовстановлена паркувальна система у центральній частині міста, друга зона - включає вулиці, котрі прилягають до центральної частини міста. Тут з часом планують встановити паркомати. Третя зона - це територія від межі другої зони до виїзду з міста.

Читайте також:

У Дрогобичі підприємці, котрі ведуть бізнес у центрі міста, протестують проти несправедливих правил паркування

Після запуску платної системи паркування у центрі міста суттєво поменшало машин, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Уже завтра паркування у центрі Дрогобича стане платним, - ВІДЕО

#парковка_центрі_міста #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі