«Укрпошта» відновила доставку посилок за кордон

  Державна поштова компанія «Укрпошта» почала доставку відправлень прямими пасажирськими авіарейсами. Наразі посилки «Укрпошта» відправляє літаками авіакомпаній Lufthansa та KLM, інформує zaxid.net.

За інформацією «Укрпошти», німецька авіакомпанія Lufthansa доставляє посилки з України до Німеччини, а звідти вони будуть спрямовані до країн Європи, Південної Америки, Південної та Південно-Східної Азії, США, Китаю, Японії.

Нідерландська авіакомпанія KLM доставляє посилки Укрпошти до Нідерландів, а звідти – до ПАР, ОАЕ, Нової Зеландії, Австралії, Колумбії, Перу, Панами та інших країн.

Загалом у червні поштові відправлення вилітатимуть 5 разів на тиждень на рейсах Lufthansa та тричі на тиждень на рейсах KLM.

Оскільки нині не заявлено відновлення прямих пасажирських рейсів з Києва до Нью-Йорка, “Укрпошта” планує продовжувати чартерну програму з МАУ, щоб забезпечити якісну доставку до США, – йдеться в повідомленні компанії.

Також в «Укрпошті» зазначають, що з поступовим відновленням регулярного сполучення «Укрпошта» буде повертатися до перевезення іншими авіалініями, які до карантину постійно доставляли її відправлення.

#посилки #Укрпошта #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі