Врятували лелек: у Попелях негода пошкодила гніздо пернатих. Люди птахів не кинули, - ФОТО

Негода, яка цього тижня наробила чималого лиха у Івано-Франківській, Чернівецькій та частково Львівській областях – завдала клопоту не лишень приватним садибам, підтопила села та угіддя, залишила людей без дахів над головою – шкодили потужні зливи тваринам та птахам.

Фото Попелівської сільської ради Фото Попелівської сільської ради Фото Попелівської сільської ради Фото Попелівської сільської ради

Так за інформацією Попелівської сільської ради – сильні пориву вітру та проливні дощі повалили додолу в селі лелече гніздо. Як наслідок із нього випали лелеченята. Та небайдужі мешканці Попелів не залишили пернатих на одинці із бідою: люди відновили гніздо, за допомогою висотного крану встановили на те місце, де воно і було. Ну і звісно ж повернули малюків до батьків.

Рятувати лелек у селі – кажуть справа честі. Щороку ці птахи повертаються з далекої зимівлі у Попелі, долаючи при цьому тисячі кілометрів. Часто весняна погода зустрічає птахів не теплом, а холодом – тож у селі допомагають лелекам їжею. А ще кажуть – радіють, коли гнізда, звиті цими птахами на сільських обійстях, поповнюються лелеченятами.

#Лелеки #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі