Садки у Дрогобичі ще не відкривають – дозволу на це не дає Кабмін та ЛОДА

Садки у Дрогобичі ще не відкривають – дозволу на це не дає Кабмін та ЛОДА

Таку інформацію днями озвучив керівник відділу освіти Дрогобича Петро Шев’як у Кризовому медіацентрі, що діє у Дрогобицькій міській раді. За словами чиновника - дошкільні заклади міста готували до відкриття 10 червня. Однак, через погіршення епідситуації на Львівщині ЛОДА не дає дозволу на відкриття садочків у Дрогобичі. Аналогічного одобрення не дає і Кабмін.

За словами Петра Шев’яка, у Дрогобичі першими мали намір відкрити 5 дошкільних закладів міста, які активно готували до зустрічі із малюками. У садках провели дезінфекцію приміщень, закупили засоби індивідуальної безпеки для вихователів, а також дезінфікуючі засоби для рук, паперові рушники, безконтактні термометри, тощо.

Прийом дітей у групи мав відбуватися не в приміщенні садків, а на вулиці. Кожній дитині перед входом в установу мають проводити температурний скринінг. Аналогічну процедуру щоденно повинні проходити і вихователі. Вони на робочих місцях повинні бути в масках", - повідомив про нові правила діяльності садків головний освітянин міста.

Запрацювати у дошкільних установах спочатку мали середні та старші групи. Опісля відкривали б групи для наймолодших відвідувачів. Коли ж тепер дозволять відновити роботу дитячих садків – у ЛОДА поки що не кажуть, тому місцевий відділ освіти не може назвати жодної дати.

Тим часом у Дрогобичі вихователям дошкільних закладів міста масово проводять ІФА-тестування. За словами Петра Шев’яка протестовано понад 220 осіб, серед цієї кількості виявлено 5 підозр на коронавірусну інфекцію. Тож цих вихователів скеровано на проведення додаткового ПЛР-тестування – пан Шевяк.

Також головний освітянин міста каже – період закриття садочків використовують для покращення умов у них. У дошкільних закладах подекуди проводять ремонтні роботи, оснащують садки новим холодильним обладнанням, печами для випікання булочок, тощо.

Вихователі теж сумують за своїми групами. Сподіваємось у найближчий час епідситуація на Львівщині покращиться і ми відчинено садочки для наших наймолодших дрогобичан", - резюмує Петро Шев’як.

Наталя Зелена

#Дитячі_садочки #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі