Боржники КП“Дрогобичводоканал” посилюють ризики зриву режиму водопостачання в місті

Боржники КП“Дрогобичводоканал” посилюють ризики зриву режиму водопостачання в місті

Ситуація із боржниками КП “Дрогобичводоканал” набуває загрозливих масштабів.

Як інформує пресцентр ДМР із посиланням на адміністрацію комунальної водопостачальної установи міста – станом на 1 червня борги населення перед КП «Дрогобичводоканал» становлять більше 8 млн.400 тис.грн. Відтак станом на 25 червня оплату за послуги з водопостачання та водовідведення здійснили на суму 716 тис.грн.

На підприємстві зазначають – через суттєві заборгованості населення, водоканал міста сьогодні працює в режимі ощадливості: вночі припиняє роботу насосних станцій третього підйому. Коли зміниться ця ситуація – наразі не відомо.

Поліпшити загальну фінансову картину не вдається через мільйонні борги населення. Тож на підприємстві вдалися на афішування інформації про боржників серед населення. Водоканал міста подає перелік споживачів, які станом на 1 червня мали борг перед підприємством більше 1000 грн. та просить своїх споживачів розраховуватися вчасно за отримані послуги і не заганяти підприємство у боргову яму, оскільки це негативно відбивається на роботі усієї структури водопостачального підприємства міста.

#Водоканал #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі