Дорогу Дрогобич-Трускавець знову перекрили для транспорту: на магістралі із бетонних блоків споруджують стіну

Проїзду немає для нікого – дорогу Дрогобич-Трускавець посилюють бетонними блоками.

За світлинами, які оприлюднили в соціальній мережі водії – на відрізку дороги між Сільцем та Трускавцем 30 червня дорожники завезли десяток бетонних блоків і виставляють їх один на один, заввишки у два ряди.

Дописувачі уже охрестили цю диво-конструкцію не інакше як «спорудженням бетонної стіни на дорозі».

Фото із ФБ-сторінки Дмитрика Віталія, Фото Руслана Кісака
Фото із ФБ-сторінки Дмитрика Віталія, Фото Руслана Кісака
Фото Руслана Кісака
Фото Руслана Кісака

Під світлинами люди висловлюють своє обурення такими діями дорожньої служби. Дописувачі стверджують – стомилися бруківкою через Стебник добиратися до Трускавця, на це йде вдвічі довше часу і нищиться транспорт. Окрім того люди в один голос заявляють – щойно 30 червня міська комісія оздоровниці з питань ТЕБ та НС послабила карантин в місті та дозволила діяльність ресторанів та санаторіїв – шляхоремонтники на глухо закривають дорогу. Такі дії люди занивають «зривом курортного сезону».

Додамо, дорогу Дрогобич -Трускавець цієї весни закрили для руху транспорту через нове провалля, яке утворилося в березні. Оголошено тендер на спорудження об’їзної дороги до Трускавця через землі Модрич, однак, геологи та науковці називають об’їзну трасу ще більш небезпечною, ніж наявну та пропонують укріпити існуючу дорогу. Окрім цього на дорозі Дрогобич-Трускавець за період весни-літа то відсували то знову встановлювали бетонні блоки та шлагбаум.

Фото із ФБ-сторінки Дмитрика Віталія

#Перекрита_дорога_на_Трускавець #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі