В слід за Стебником - у Дрогобичі ведуть мову про прийом хворих на COVID-19 в міській лікарні №1!

В слід за Стебником -  у Дрогобичі ведуть мову про прийом хворих на COVID-19  в міській лікарні №1!

У Дрогобичі продовжують тестування медиків та громадян методом ІФА-аналізу. Про це розповів керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба у кризовому медіа-центрі. За словами головного медика міста, станом на ранок 30 червня ІФА-методом за 3 тижні протестовано 2 239 осіб. Із них у 94 – виявили позитивні результати. Цих людей скеровано на додатковий ПЛР-тест та взято відповідні проби.

Загалом за словами Володимира Чуби, за тиждень що минув на Дрогобиччині на третину підскочив рівень недужих на коронавірусну інфекцію. Так, за останні 7 днів виявлено 29 нових випадків зараження у нашому регіоні. Усього на Дрогобиччині з початку спалаху недуги зафіксовано 85 пацієнтів з підтвердженим діагнозом коронавірус, одужали 24 особи (за останній тиждень – 5), померло 7 загалом (за останній тиждень – 4). Недугу підхопили за весь час 12 медиків, із них 7 захворіли за останній тиждень – це медпрацівники Бориславської міської лікарні, Трускавецької міської лікарні та з медицини катастроф. Троє– медиків одужали.

Що стосується інфекційного відділу Стебницької міської лікарні, то за даними Володимира Чуби станом на ранок 30 червня там на лікуванні перебуває 29 осіб, із них 7 в палаті інтенсивної терапії. У 12 пацієнтів – підтверджений діагноз COVID-19, стан їхнього здоров’я середньої важкості, інші пацієнти здали забір на ПЛР-тести та очікують своїх результатів. Загалом за твердженнями головного лікаря Дрогобича пана Чуби, інфекційний відділ Стебницької лікарні може прийняти 35 пацієнтів. Тож ведуть мову про розширення його потужностей за рахунок терапевтичного відділу цієї лікарні.

Ситуацію ускладнює той факт, що хворих на COVID-19 та пацієнтів, які шпиталізовані в лікарню та очікують своїх аналізів на вірус кладемо в різні палати. Паралельно у Дрогобичі ведемо мову про те, якщо недуга буде поширюватися та не вистачить ліжок в Стебницькій лікарні будемо змушені задіювати базу та медичний потенціал Дрогобицької міської лікарні №1. Тому мусимо бути до цього готові", - наголосив Володимир Чуба.

Вікторія Бережна

#Коронавірус #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі