• Головна
  • У Дрогобичі дозволили роботу ресторанів у приміщенні
17:38, 2 липня 2020 р.

У Дрогобичі дозволили роботу ресторанів у приміщенні

У Дрогобичі дозволили роботу ресторанів у приміщенні

  У Дрогобичі дозволили роботу ресторанів та кафетеріїв у приміщеннях. Про це повідомив начальник відділу НС та ЦЗН Дрогобицької міської ради Ігор Юзьв’як «сайту 03244».

Чиновник окреслив головні правила роботи для закладів громадського харчування у місті Котермака. За ними як відвідувачі, так і працівники ресторанів повинні дотримуватися чітких санітарно-епідеміологічних норм.

 На позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС було прийнято рішення, за яким з 22 червня дозволено роботу закладів харчування у Дрогобичі, як на літніх майданчиках, так і в приміщеннях цих закладів. Головна умова -  дотримання протиепідеміологічних заходів, а саме повинен проводитись температурний скринінг усім працівникам закладів харчування перед початком робочого дня та відвідувачам перед входом у приміщення. На вході має бути розміщений санітайзер. Працівники закладу повинні перебувати в масках  та рукавичках впродовж усього робочого дня", - зазначає  Ігор Юзьвяк.

 Також за словами чиновника – в приміщенні закладів харчування впродовж дня  повинна проводитися дезінфекцію столиків та самого приміщення. У середину усі відвідувачі мають заходити та виходити у масках. Тобто, лише, після того як відвідувачам принесуть замовлення, вони можуть зняти засоби індивідуального захисту. Паперові меню у середині закладів заборонені, їх повинні замінити електронні аналоги.

 Стосовно обмеження кількості людей, які можуть перебувати одночасно у ресторані, то пан Ігор зазначає:

 Обмеження є наступні. Це не більше 4 відвідувачів за столиком та між столиками має бути дистанція не менше 1,5 метрів. Інших обмежень по кількості немає. Тобто, якщо зал великий і ці умови дотримані, то одночасно може бути хоч 80 відвідувачів".

 Ще одне обмеження для закладів харчування, було прийнято 1 липня на позачерговому засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. А саме заборонити роботу ресторанів та кавярень після 22 години. Така заборона прийнята по всій Україні і покликана не дозволити нічним клубам працювати вночі, як закладам громадського харчування, роз'яснює новацію Ігор Юзьв’як, начальник відділу НС та ЦЗН ДМР.

Додамо, через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію адаптивного карантину до 31 липня 2020 року, а це означає, що локальне посилення заходів застосовується та припиняється на підставі рішення регіональної комісії ТЕБ та НС в кожному місті та області індивідуально.

 Читайте також:

Уряд вилучив із постанови про продовження карантину заборони для кафе, готелів і ТРЦ

Як працюватимуть ресторани, кав’ярні та салони краси – МОЗ опублікувало нові правила

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Карантин ##Правила_роботи_ресторанів ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...