• Головна
  • В Україні з 1 липня підвищено максимальний розмір допомоги по безробіттю
11:57, 3 липня 2020 р.

В Україні з 1 липня підвищено максимальний розмір допомоги по безробіттю

В Україні з 1 липня підвищено максимальний розмір допомоги по безробіттю

 З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення. Так, для працездатних осіб прожитковий мінімум становить 2197 гривень. Відповідно, зросли й соціальні виплати, серед яких – допомога по безробіттю, інформує galinfo

  Нагадаємо, що максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 4-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (ст. 23 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» від 02.03.2000 р. №1533-ІІІ). Отже, з 1 липня максимальна допомога по безробіттю становить 8788 гривень на місяць. 

  При цьому розмір мінімальної допомоги по безробіттю залишається незмінним: для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування страхового стажу та  заробітної плати, він становить 1000 грн (до карантину було – 650 грн). На таку допомогу можуть розраховувати безробітні, починаючи з 12 березня, упродовж усього карантину та 30 днів після його офіційного  завершення.

 Додамо, станом на 2 липня кількість безробітних, зареєстрованих у державній службі зайнятості, становить майже 516,7 тис. осіб, що на 81%, або на 231 тисячу більше, ніж станом на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримують 432 тис. осіб. На одну вакансію претендують 9 безробітних (на відповідну дату минулого року – 3 особи).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Допомога_по_безробіттю ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...