• Головна
  • Закладам громадського харчування у Дрогобичі дозволили працювати після 22 години
13:39, 9 липня 2020 р.

Закладам громадського харчування у Дрогобичі дозволили працювати після 22 години

Закладам громадського харчування у Дрогобичі дозволили працювати після 22 години

Таке рішення затвердили на місцевій комісії ТЕБ та НС, яка засідала у середу, 8 липня, у Дрогобичі - інформує прес-служба ДМР. Так, за словами начальника відділу економіки Тараса Бачинського, від сьогодні заклади громадського харчування у місті Котермака зможуть поновити звичний графік роботи. Найперше це стосується продовження робочого дня ресторанів та кафетеріїв після 22 год.

Мова йде про те, що рекомендації щодо роботи закладів громадського харчування до 22 години, які попередньо були ініційовані на державному рівні та відповідно прийняті органами влади на місцях – скасовано! Заклади громадського харчування можуть повернутися до звичного графіку роботи, але за умови дотримання карантинних заходів. Зокрема, говоримо про дезінфекцію, часті прибирання приміщення, забезпечення дистанції тощо", – зазначає Тарас Бачинський.

Додамо, із 22 червня у Дрогобичі дозволено роботу закладів харчування, як на літніх майданчиках, так і в середині приміщень цих закладів. Головна умова - дотримання протиепідеміологічних заходів. А саме: проведення температурного скринінгу усім працівникам закладів харчування перед початком робочого дня та відвідувачам перед входом у приміщення; на вході має бути розміщений санітайзер; працівники закладу повинні перебувати в масках та рукавичках впродовж усього робочого дня; за столиком не більше 4 осіб; дотримання дистанції між столиками до 1,5 м.

Також у Дрогобичі напередодні дозволено роботу спортивних залів та фітнес-центрів із дотриманням карантинних заходів.

Читайте також:

У Дрогобичі дозволили роботу ресторанів у приміщенні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##карантин ##ресторани ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...