• Головна
  • Уряд дозволив впровадження «касових апаратів у смартфоні»
14:57, 10 липня 2020 р.

Уряд дозволив впровадження «касових апаратів у смартфоні»

Фото Mind

Фото Mind

З 1 серпня 2020 року додаток буде доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих безкоштовно Мін'юст зареєстрував наказ Міністерства фінансів про порядок реєстрації та застосування програмних РРО, а також – наказ про затвердження форм і змісту розрахункових документів. Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Запровадження програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки та створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення «РРО в смартфоні» стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків», – запевнили в Мінфіні.

З 1 серпня 2020 року фіскальний додаток для програмного РРО буде доступний для повноцінного використання для всіх бажаючих на безоплатній основі. Використання РРО для певних видів діяльності ІІ-IV груп фізичних осіб-підприємців стане обов’язковим з 1 січня 2021 року, повідомляє mind

Згідно з повідомленням, затверджено порядки реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО); визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, що присвоюються електронним розрахунковим документам під час роботи ПРРО в режимі офлайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##РРО_в_смартфоні ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...