6 садків Дрогобича та Стебника проінспектували на готовність до відкриття. Тепер слово за ЛОДА – її вердикт чекають завтра

6 садків Дрогобича та Стебника проінспектували на готовність до відкриття. Тепер слово за ЛОДА – її вердикт чекають завтра

У Дрогобичі проінспектували дитячі садки на готовність до відкриття, про це повідомив прес-центр ДМР. Закладів дошкільної освіти Дрогобича та Стебника, які планують запустити першими після послаблення карантинних обмежень наразі шість. Мова йде про 5 дитячих садків у Дрогобичі та 1 у Стебнику:

  •  ЗДО №13 «Казка»;
  •  ЗДО №15 «Лелеченька»;
  •  ЗДО №19 «Полуничка»;
  •  ЗДО №2 імені Кирила Селецького;
  •  ЗДО №30 «Волошка»;
  •  ЗДО №35 «Колобок», що у Стебнику.

За словами начальник відділу освіти ДМР Петра Шев`яка - дитячі дошкільні установи пройшли суворі комісійні обстеження, висновки та протоколи комісій надіслано до Львівської ОДА. Відтак, за попередньою інформацією на завтрашньому засіданні обласної комісії ТЕБ та НС, що проходитиме у Львові, мають переглянути послаблення карантинних обмежень в області. Дрогобич сподівається, що Львівська ОДА дасть дозвіл на відкриття садків у місті.

Ми чудово розуміємо, що роботу дитячих садків потрібно відновлювати, адже більшість структур вже запрацювала і батькам потрібно десь залишати дітей, щоб ходити на роботу», – наголошує начальник відділу освіти ДМР Петро Шев`як.

За словами головного освітянина міста - запрацювати у дошкільних установах спочатку мають середні та старші групи. Опісля будуть відкривати групи для наймолодших відвідувачів.

Прийом дітей у групи має відбуватися не в приміщенні садків, а на вулиці. Кожній дитині перед входом в установу мають проводити температурний скринінг. Аналогічну процедуру щоденно повинні проходити і вихователі. Вони на робочих місцях повинні бути в масках", - повідомив про нові правила діяльності садків Петро Шев’як.

Тим часом у Дрогобичі вихователям дошкільних закладів міста масово провели ІФА-тестування. В кілька осіб виявлено підозри на коронавірусну інфекцію. Тож цих вихователів скеровано на проведення додаткового ПЛР-тестування.

Читайте також:

На Львівщині дозволили відновити роботу дитячих садочків

#Дитячі_садки #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі