Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш

Мережа закладів громадського харчування «Your Burger» працює у нашому регіоні відносно недавно. Але чимало стебничан та дрогобичан вже встигли не лише покуштувати вироби цієї бургерної, а й стати її постійними замовниками.

Сьогодні розповімо вам історію успіху дуже привітних і надзвичайно цілеспрямованих людей – подружжя Олега та Софії Лехуш. Щоб перетворити на реальність цікаву ідею і впевнено стати на ноги у бізнесі, їм знадобилося два роки.

Стебничанин Олег Лехуш довго виношував ідею відкрити бургерну. Для її реалізації шукав партнера, але серед своїх знайомих так і не зумів знайти однодумців. У той час зустрічався з чарівною дівчиною Софією. Звісно, поділився з нею своїми задумами і планами. Одного разу Софія запропонувала: «А давай зробимо це разом». А чому б ні? Й обоє взялися до праці…

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-1
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-1

Спершу було дуже непросто. Кулінарної освіти не мали, досвіду теж. Активно шукали інформацію в Інтернеті, випитували у знайомих кухарів, вивчали й аналізували рецепти, вчилися робити бургери… І паралельно шукали приміщення.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-2
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-2

На той час фінансові ресурси були доволі обмеженими, тож вирішили спершу відкрити фастфуд. Реалізували продукцію за принципом «прийди – забери» та доставляли її на замовлення. Приміщення розташовувалося на вулиці Трускавецькій у Стебнику, тож розраховували і на клієнтів із Трускавця. Ціни – помірні, якість – висока, тож справа почала розвиватися.

Але, попрацювавши декілька місяців, Олег і Софія зрозуміли, що це не зовсім те, чого вони хотіли. Тож вирішили повернутися до ідеї бургерної. Чому?

По-перше, тому, що дуже люблю бургери. По-друге, хочемо створити у нас культуру споживання бургерів. В Україні її фактично нема, тут більш модні суші, піца. А третій кит – бургер – наразі має незаслужено малу популярність й асоціюється з фастудом. Ми захотіли змінити цей стереотип", - розповідає Олег Лехуш.

Почали пошук нового приміщення, де б можна було облаштувати класичну бургерну. І знайшли! Взялися за ремонти й незадовго відкрилися вже в іншому форматі у центрі Стебника.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-3
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-3

Серед відвідувачів і замовників – переважно молодь. Але кулінарні витвори у «Your Burger» смакують багатьом людям, тож і серед старшого покоління тут мають постійних клієнтів. Більше замовлень традиційно буває у святкові дні, або ж коли на головній площі Стебника відбуваються масові заходи.

Перші два тижні після запровадження обмежень були найважчими. Заклад ми закрили, але команду необхідно було втримати. І це стало стимулом для пошуку шляхів виживання у період кризи. Прийняли рішення працювати «на виніс» і розвивати доставку бургерів. Попрацювали над рекламою і справа потрохи почала рухатися", - згадує засновник мережі.

А ще період карантину колектив використав для завершення ремонту приміщення бургерної у Дрогобичі на вулиці Війтівська Гора, 64а. Роботи там розпочали приблизно півроку тому, а за три місяці карантину їх прискорили, завершили і відкрили заклад. За короткий час він вже користується популярністю серед дрогобичан.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-4
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-4

Завдяки рекламній кампанії, відкритті закладу у Дрогобичі, а ще, мабуть, тому, що люди скучили за бургерами, нам поступово вдалося відновити обсяги, які були раніше, і зараз працюємо над тим, щоб зробити їх більшими. У такий спосіб ми доводимо самі собі, що є сильним брендом і можемо вистояти й розвиватися навіть у час кризи", - стверджує Олег Лехуш.

Родзинкою мережі «Your Burger» є те, що тут постійно вдосконалюють меню, шукають цікаві поєднання смаків і продуктів. Наприклад, у «Чорному бургері» є м’ясо з вишневим соусом, у «Гавайському бургері» (він особливо популярний у Дрогобичі) – ананаси, у «Фарш-бургері» використано фарш замість котлет, а деякі бургери подають без булочок – це котлети в тостовому хлібі чи тартильї.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-5 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-6 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-7 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-8 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-9 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-10 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-11 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-12 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-13 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-14 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-15 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-16 Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-17

Є тут і фірмова страва – «Калійний бургер» із трьома котлетами. Під час його приготування використовується… стебницька сіль. Виявляється, у Стебнику в часи Австро-Угорської імперії теж виварювали харчову сіль. До речі, на стіні бургерної зображена старовинна стебницька солеварня, збудована у 1840 році. Кажуть, що на її відкриття приїздив сам імператор Франц-Йосиф. А вже згодом на цих землях знайшли і почали добувати калійну сіль для виробництва добрив. Харчову сіль у Стебнику припинили виготовляти десь у 60-х роках минулого століття, але подружжя Лехушів зуміло знайти людину, яка тим ще займається і постачає цю сіль до їхнього закладу. До речі, тут зараз працюють над рецептом «Дрогобицького бургеру».

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-18
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-18

Маємо ще один ексклюзив під назвою «Мегатрон», - доповнює Олега його дружина Софія. "Це бургер на компанію. Він дуже великий, у ньому шість котлет. Загальна вага – майже півтора кілограми, діаметр – до 25 сантиметрів. До речі, щодо «Мегатрону» маємо цікаву акцію: якщо людина зуміє з’їсти його за 10 хвилин, то за бургер не платитиме! Але дотепер це вдалося зробити лише одному чоловікові".

Стосовно їхнього секрету успіху, то Олег і Софія впевнено стверджують: 

Постійно працюємо над тим, щоб наші ціни були найнижчими на ринку, а якість при тому – найвищою. Ретельно дотримуємося рецептури класичних бургерів американського стилю. Маємо надійних постачальників, у яких наявні усі сертифікати якості. А ще – не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо самовдосконалюватися.

Цікавимося термінами доставки продукції. Якщо кухня не дуже завантажена, приблизно через 30 хвилин замовлення вже буде у клієнта в Стебнику, Дрогобичі чи Трускавці (15 хвилин на приготування, 15 хвилин на доставку). Мережа «Your Burger» має власну службу доставки, а також співпрацює зі службою «Ravlyk Club». Продукцію оперативно розвозять мотоциклісти, автомобільні затори для них не перешкода. Вартість доставки по Стебнику і Дрогобичу – 29 грн., до Трускавця – 59 грн.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-19
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-19

Замовлення клієнти роблять переважно телефоном. Усе меню із фотографіями виставлене в соцмережах. За словами Олега Лехуша, їхня сторінка в «Інстаграм» – одна із найбільш популярних серед закладів громадського харчування в регіоні, а всі підписники – реальні люди. Щоб заохотити більше осіб скуштувати смачний продукт, на сторінці проводять різноманітні розіграші.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-20
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-20

Розповідаючи про колектив, Олег і Софія постійно вживають слово «команда». Вони впевнені, що у стебницькій бургерній зуміли зібрати справжню команду, якій довіряють. У Дрогобичі наразі працюють нові люди, яких теж прагнуть зробити одним цілим, де кожен зможе замінити чи підстрахувати іншого. Головне, щоб вони хотіли працювати, прагнули вдосконалюватися і готувати якісний продукт, який буде подобатися і смакувати гостям.

У бургерній створили таку собі «Книгу стандартів», яка, за словами засновників, ще повністю недописана. Очевидно саме тому тут не бояться конкуренції, а стверджують, що вона стимулює до праці і змушує розвиватися.

Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-21
Наш секрету успіху простий: "Найсмачніші бургери за найнижчою ціною", - Олег та Софія Лехуш, фото-21

На завершення розмови запитуємо про плани на майбутнє:

Це всесвітня мережа «Your Burger», - чи то жартома, чи то всерйоз відповідає Олег Лехуш".

Назар Демкович

#Олега _Софія_Лехуш #Your burger #місцевий_бізнес #Дрогобич #новини #новини_Дрогобича #новини_Дрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Політика
Український уряд дозволив витрачати на окремі етапи виробництва патріотичних серіалів гроші з Фонду боротьби з COVID-19. Про це повідомили в прес-службі Мінкультури та інформаційної політики, зазначає видання УНІАН. Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", – розповіли в Мінкульті. У попередній постанові Кабміну зазначало...
Культура
Готується до друку книга «Ґардаріка. Таємниця забутого світу» дрогобичанки Вероніка Мосевич, котра влітку цього року стала фіналісткою Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Що приємно, історично-патріотичний роман «Ґардаріка. Таємниця забутого світу» вибрали серед величезної кількості романів і він переміг у номінації «Міжнародний вибір» та отримав відзнаку «Міжнародне визнання - Німеччина». До слова, Вероніка Мосевич навчалась в Дрогобиць...
Влада
У Дрогобичі ТВК завершила підрахунок голосів з виборів Дрогобицького міського голови і оприлюднила офіційні результати на сайті ДМР. Територіальна виборча комісія на підставі протоколів дільничних виборчих комісій  встановила:  Кількість голосів виборців, поданих за кожного кандидата на посаду міського голови:   № з/п Прізвище, ім’я та по батькові кандидата на посаду міського голови (у порядку розміщення у виборчому бюлетені) Кількість голосів виборців 1 Б...
Суспільство
О 4:30 год. 29 жовтня відійшла у вічність Тетяна Думан. Про смерть мисткині повідомила на своїй Фейсбук сторінці її сестра – Василина Думан. Останнім часом Тетяна активно боролася із онокозахворюванням. Влітку 2019 року медики діагностували у неї пухлину мозку – гліосаркому. Недугу Тетяна лікувала у клініках Львова та Польщі, проходила низку хіміотерапій та мала операції. Тетяна Думан - знана завдяки своєму мистецтву, громадянській позиції і волонтерській...
Здоров'я
Осінь і ГРВІ поняття тотожні! За погожими осінніми днями – йдуть похолодання та дощі. Це означає лиш одне – ГРВІ та грип активно атакуватимуть. Зважаючи на те, що 2020 рік охоплений карантином, через коронавірусну недугу у світі та в Україні, медики наголошують: цього осінньо-зимового сезону слід вакцинуватися від грипу і тим самим убезпечити свій організм від ускладнень вірусних недуг. За словами Діани Ковальської, завідувачки сімейного відділення №1 КНП...
Економіка
У жовтні через конкуренцію на маршруті та зниження пасажиропотоків приватні перевізники почали знижувати вартість проїзду на кількох міжміських маршрутах. Так, вартість проїзду на маршруті Львів-Східниця зменшили до 60 грн, на маршруті Львів-Борислав до 70 грн, на маршруті Львів-Трускавець до 50 грн. Чи не найбільше впала вартість на проїзд на автобусному маршруті Львів-Дрогобич до 30 грн. Нещодавно, у соціальній мережі Фейсбук з’явилась інформація про те,...
Спорт
Дрогобицькій вихованці СДЮСШОР «Спартаківець» та ДМО ФСТ “Спартак” Олександрі Хоменець присвоєно звання «Майстер Спорту України» з вільної боротьби, передає пресцентр ДМР. Олександра три рази виконала норматив «Майстра Спорту України» на змаганнях з Чемпіонату України серед кадетів (1 місце), Чемпіонату України серед юніорів (1 місце), Чемпіонату України серед жінок до 23 років (2 місце). Ці результати спортсменка продемонструвала впродовж двох місяців (се...
Здоров'я
Такі дані озвучила керівниця КНП «Дрогобицька міська поліклініка» Юлія Гончаренко. За її словами 902 ІФА-тестування було проведено в період з 1 по 26 жовтня цього року. За цей ж період було здійснено 453 ПЛР-дослідження, передає пресцентр ДМР. Із 902 ІФА тестів, з позитивних по імуноглобуліну М – 37, по імуноглобуліну G – 147. Результати ПЛР-дослідження: із 453 тестів 188 – позитивні. ІФА-тестидрогобичани мають можливість здати у КНП «Дрогобицька міська по...
Здоров'я
Всесвітня організації охорони здоров'я вважає закриття шкіл малоефективним способом боротьби з пандемією коронавірусу. Регіональний директор європейського відділення ВООЗ Ганс Клюге закликав відкривати школи, оскільки їх закриття лише шкодить дітям, передає zaxid.net. Закриття шкіл мало сприяє боротьбі з інфекцією, тому їх слід відкривати. Під найбільшим впливом опиняються діти, що знаходяться у складній життєвій ситуації", – зазначив Клюге. Вчені наразі д...