Підопічні реабілітаційного центру «Назарет» оздоровлювалися та вчилися жити без спиртного в терапевтичному таборі «За тверезе життя»

Благодійний фонд «Назарет» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації організував п'ятиденний терапевтичний відпочинковий табір «За тверезе життя», інформує пресцентр ЛОДА.

Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА Фото ЛОДА

Участь в таборі взяли 25 мешканців реабілітаційного центру «Назарет» з різних куточків області. Наметовий табір організували в горах з основною локацією перебування в с. Довге. По дорозі до основного розташування учасники програми також відвідали наскельне місто-фортецю Тустань.

Учасники табору отримали позитивний досвід поєднання реабілітації із відпочинком: мали 10 групових зустрічей із психологом; активне дозвілля та спортивні ігри і змагання; підвищення рівня сприйняття відпочинку без алкоголю та наркотиків, говорили про здоровий спосіб життя та його переваги тощо.

Проект «Реабілітаційно-відпочинковий табір «За тверезе життя» благодійного фонду «Назарет» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями.

#Реабілітаційний_ центр_Назарет #терапевтичний_табор_За_тверезе_життя #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі