У Дрогобичі, Трускавці, Бориславі та Східниці перемагають чинні мери. Попередні дані

У Дрогобичі, Трускавці, Бориславі та Східниці перемагають чинні мери. Попередні дані, фото-1

Місцеві вибори в Україні на стадії підрахунку голосів.

За даними Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА – на Львівщині участь в голосуванні взяли понад 825 тис. виборців, у процентному відношенні явка виборців склала – 43%.

Що стосується курортного Трускавця – то за попередніми даними перемогу у місті курорті виборює чинний мер оздоровниці Андрій Кульчинський, який вдруге балотувався на цю посаду. На ці вибори він йшов під прапорами партії «Європейська солідарність». Кульчинський набирає приблизно 32% голосів виборців. На другому місці опинився самовисуванець Ігор Кісак з приблизно 20% голосів. Вибори мера Трускавця проходять в один тур.

Що стосується Дрогобича – то станом на вечір неділі за даними соціологічної групи "РЕЙТИНГ", на виборах міського голови Дрогобича лідирує чинний мер, самовисуванець Тарас Кучма. За нього віддали свої голоси 39,5% виборців. На другому місці із 25,9% голосів самовисуванець Андрій Веселий. У Дрогобичі пройде другий тур місцевих виборів.

Що стосується Борислава та Східниці – то за попередніми даними у місті Борислав лідирує чинний мер Ігор Яворський, а у Східниці – Іван Піляк.

Як інформує відділ Державного реєстру виборців, за попередньою інформацією, явка виборців у Бориславі склала 35,6%, у Трускавці – до 40%, у Дрогобичі – 36,7%.

Підрахунок голосів на дільницях триває.

Дивіться також:

День виборів у Дрогобичі: порушення та низька явка виборців, - ВІДЕО

Як тривають місцеві вибори у Дрогобичі та які порушення зафіксовано, - ФОТОЗВІТ

Виборчі парадокси у Дрогобичі. Низька явка та величезні черги на дільницях

#Місцеві_вибори #Дрогобич #новини #новиниДрогобича #новиниДрогобич
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі