• Головна
  • За німецькі кошти для реанімаційного відділення ДМЛ №1 придбано новий ШВЛ-апарат
14:01, 25 грудня 2020 р.

За німецькі кошти для реанімаційного відділення ДМЛ №1 придбано новий ШВЛ-апарат

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

У реанімаційному відділенні Дрогобицькій міської лікарні №1 поповнення – новий апарат ШВЛ. Його придбали завдяки реалізації проєкту між містами партнерами Дрогобичем та Грайфсвальдом (Німеччина), для закупівлі медичного обладнання та проведення інформаційної кампанії щодо протидії коронавірусній пандемії.

Проект реалізується в межах програми “Пакет солідарності громад для подолання COVID-19”, запровадженої товариством Engagement Global. Програма повністю фінансується Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку Німеччини, уже залучено близько 1,5 млн. гривень, інформує пресцентр ДМР.

В межах проекту, цього тижня було закуплено ШВЛ-апарат HAMILTON C-1, який дозволяє проводити як інвазивну (з інтубацією), так і неінвазивну (через лицеву маску) штучну вентиляцію легень як дорослим, так і дітям під високим потоком кисню. Також було закуплено датчики до пульсоксиментрів.

Як повідомили у відділі охорони здоров’я ДМР, у межах реалізованої програми також для Дрогобицької громади передбачено 5 кисневих концентраторів (10л/хв), функціональні ліжка з електроприводом, що дозволятиме активно змінювати положення пацієнтів, інфузомати для високоточного дозованого внутрішньовенного вливання препаратів, протипролежневі матраци та відсмоктувачі для очищення дихальних шляхів, приліжкові монітори для постійного моніторингу життєвих показників пацієнтів. Все це обладання буде скеровано для реанімаційного відділення КНП “Дрогобицька міська лікарня №1” ДМР.

Також вже проведено перший онлайн семінар для медиців, у якому взяли участь близько 60 медичних працівників із Дрогобича, Стебника, Трускавеця, Борислава, Дрогобицького району).

Новий апарат ШВЛ уже передали на баланс лікарні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
##Коронавірус ##апарат_ШВЛ ##Дрогобицька_міська_лікарня ##Дрогобич ##новини ##новиниДрогобича ##новиниДрогобич
Оголошення
live comments feed...