• Головна
  • Художниця Наталія Поліщук презентувала у Східниці незвичний арт-проєкт "Сад висячих дерев"
15:36, 24 травня 2021 р.

Художниця Наталія Поліщук презентувала у Східниці незвичний арт-проєкт "Сад висячих дерев"

Художниця Наталія Поліщук презентувала у Східниці незвичний арт-проєкт "Сад висячих дерев"

Днями в курортній Східниці, на території чотиризіркового СПА-готелю "RESPECT", презентували неординарний мистецький проєкт "Сад висячих дерев".

Як розповіла авторка проєкту, Заслужена художниця України Наталія Поліщук, задум виник в директора Міжнародного фонду Івана Франка Ігоря Куруса, який запропонував зробити щось незвичайне.

Світ надто втомився від коронавірусу, багато людей хворіють, багато людей в депресивному стані. Ігор Курус запропонував зробити щось незвичне, здивувати українців. Паралельно хочеться, щоб розвивалися такі локальні курорти, як-от Східниця, наш Карпатський регіон. Хочеться зробити щось таке, щоб власне зацікавити людей і здивувати", - каже Наталія Поліщук.

Художниця розповідає, що «Сад висячих дерев» - її перший незвичний арт-проект.

Проєкт планували до Великодня, й усередині дерев повинні були бути писанки. Але через погодні умови реалізацію задуму довелося переносити, тож зробили весняний сад", - додає Наталія Поліщук.

Зазначимо, арт-проєкт "Сад висячих дерев" внесли до Книги Рекордів України!

Додамо, Наталія Поліщук – українська художниця та поетеса, членкиня Національної спілки художників України. Народилася в родині митців в Дрогобичі, мешкає у Трускавці. ЇЇ батьки художники - Юрій та Віра Копчаки. Малює авторка з дитинства. З 16 років, коли вступила до коледжу, почала виставляти свої роботи на виставках. Спочатку разом - з батьками, а з 18-ти почалися персональні виставки.

Важко було відійти від батьків. Ти завжди розумієш, що на тебе дивляться як на доньку твого тата. Перша техніка в мене була татова, бо він вчив мене малювати. У нас в сім'ї троє дітей, ми всі художники й у кінці ми всі троє стали зовсім іншими, хоча мистецтвознавці кажуть, що це дуже складно в таких сім'ях. Це було як бажання підкреслити своє "я", свою особистість", - зазначає мисткиня.

Особисті виставки Наталії Поліщук були представлені в Польщі, Німеччині, Франці, Іспанії, Угорщині, Хорватії, Словенії тощо.

Мистецтво - це моє життя. Не скажу, що це відпочинок, але "коли ти робиш те що любиш, то вважай, що жодного дня не працював". Морально воно не втомлює. Я кайфую від цього", - додає художниця.

За матеріалом ГАлІнфо

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...