• Головна
  • У Дрогобичі відкрили оновлений Підрозділ Нацгвардії
16:27, 22 вересня 2021 р.

У Дрогобичі відкрили оновлений Підрозділ Нацгвардії

У Дрогобичі відкрили оновлений Підрозділ Нацгвардії

21 вересня Дрогобич відзначив потрійне свято – 930-ту річницю міста, Різдво Пресвятої Богородиці та День народження підрозділу Національної гвардії України, яка дислокується на вулиці Трускавецькій в Дрогобичі, у відновлених казармах військової частини 3002.

З нагоди відкриття оновлених казарм та повернення нацгвардійців у Дрогобичі, до міста прибув командувач Національної Гвардії України, генерал-полковник Микола Балан.

Символічно, що День народження підрозділу Нацгвардії в Дрогобичі відтепер буде в один день з Днем міста Дрогобича. Хочу запевнити, що Національна гвардія України зробить все можливе, щоб на вулицях Дрогобицької територіальної громади панували порядок і спокій» – наголосив командувач Нацгвардії Микола Балан.

За сприяння у відновленні казарм та функціонування підрозділу нацгвардії у Дрогобичі, Микола Балан нагородив Тараса Кучму медаллю «За співпрацю».

З нагоди святкування Дня міста та відкриття підрозділу Нацгвардії до Дрогобича прибули голова Асоціації міст України Віталій Кличко, депутати Верховної Ради України 8 скликання Оксана Юринець та Богдан Матківський, керівниця апарату Львівської облдержадміністрації Ірина Шурпяк, очільники Дрогобицької РДА та Трускавецької ТГ, делегації з міст-побратимів Битома та Нової Каховки.

На даний момент відновлену практично з нуля будівлю Дрогобицької патрульної роти 2-ї Галицької бригади вже введено в експлуатацію.

Ремонтні роботи проводились за рахунок субвенцій органів місцевого самоврядування Львівської області та міської цільової програми покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 Національної гвардії України у місті Дрогобич.

Для повноцінного функціонування підрозділу планують відновити решту споруд та об’єктів інфраструктури у військовій частині 3002.

Нагадаємо, патрульна рота Нацгвардії приступила до охорони громадського порядку у Дрогобичі з червня 2021 року. Військовослужбовці здійснюють охорону громадського порядку, взаємодіють з працівниками Національної поліції, реагують на протиправні дії, забезпечують порядок на вулицях міста та оберігають спокій мешканців та гостей.

Створення в місті підрозділу Нацгвардії було ініційовано місцевою владою Дрогобича.

Як тільки військовослужбовці Нацгвардії почали патрулювання Дрогобича, злочинність в місті знизилась в десять разів. Дякуємо Вам за те, що робите наше місто безпечнішим і за той приклад, що Ви подаєте людям» – відзначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Станом на сьогоднішній день нацгвардійці несуть службу з охорони громадського порядку спільно з працівниками поліції та у складі самостійних піших патрулів 5 днів на тиждень.

До слова, у День міста нацгвардійці презентували військову техніку, яку виставили на недавно облаштованому паркувальному майданчику на вулиці Данила Галицького.

Також піж час урочистостей командувачу Нацгвардії Миколі Балану міський голова Тарас Кучма вручив відзнаку «За заслуги перед містом».

Святкової атмосфери додав виступ академічного ансамблю пісні та танцю Національної Гвардії України на центральній площі міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нацгвардія День_Дрогобича
Оголошення
live comments feed...