![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
19:12, 9 грудня 2021 р.
Львівська обласна рада виділила 2,8 млн грн на заробітну плату колективу ансамблю
![Львівська обласна рада виділила 2,8 млн грн на заробітну плату коле... Львівська обласна рада виділила 2,8 млн грн на заробітну плату колективу ансамблю](/dist-assets/images/cap.jpg)
У вівторок, 7 грудня, Львівська обласна рада виконала свої зобов’язання щодо Заслуженого Прикарпатського ансамблю «Верховина». Депутати ЛОР, під час сесії, виділили з обласного бюджету 2,8 мільйони гривень на виплату заробітної плати колективу, інформує пресслужба ДМР.
Відповідно до рішення Львівської обласної ради від 15 травня 2018 року фінансування колективу мало здійснюватись порівну – Дрогобицька міська рада взяла на себе зобов’язання про 50%-ву підтримку закладу, інші 50% мала забезпечити обласна рада.
Дрогобицька міська рада свої зобов’язання виконала в повному обсязі, – виділивши цьогоріч 3,9 мільйони гривень на забезпечення колективу заробітною платою, а от обласна рада – ні. Відтак колектив ансамблю майже півроку залишався без зарплати.
Дрогобицька міська рада створила робочу групу та спільно з представниками колективу відстоювали його права, скеровували звернення до Львівської обласної ради, порушували питання в засобах масової інформації та робили все можливе для того, щоб підтримати колектив.
Після тривалого відстоювання інтересів «Верховини», колективу Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю таки виділили кошти з бюджету обласної ради. Під час сесії львівської обласної ради, 7 грудня депутати проголосували рішення про виділення 2,8 млн грн на заробітну плату колективу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
13:38, 13 липня
09:53, 19 липня
24
10:37, 24 липня
12:49, 17 липня
live comments feed...