• Головна
  • Вислухати, щоб допомогти – Андрій Андрухів поспілкувався із мешканцями ОСББ «ТРІО»
10:21, 22 лютого 2022 р.

Вислухати, щоб допомогти – Андрій Андрухів поспілкувався із мешканцями ОСББ «ТРІО»

Вислухати, щоб допомогти – Андрій Андрухів поспілкувався із мешканцями ОСББ «ТРІО»

На запрошення мешканців будинків №№ 56, 58, 60, що на вул. М.Грушевського, відбулася зустріч із депутатом Дрогобицької міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрієм Андрухівим. Ці будинки належать до ОСББ «Тріо», яке очолює Михайло Стефанишин.

Під час зібрання оговорювалися проблеми, які зараз найбільше турбують людей. Зокрема, присутнім роздали пам’ятки про порядок дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій і можливого початку військових дій. Андрій Андрухів закликав бажаючих громадян пройти навчання з надання першої домедичної допомоги, яке організовує Дрогобицька міська рада із залученням сертифікованих лікарів. Зацікавлених просять звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту (контактний телефон: 067-762-86-57).

Вислухати, щоб допомогти – Андрій Андрухів поспілкувався із мешканцями ОСББ «ТРІО», фото-4

Згодом Андрій Васильович поінформував мешканців про реєстрацію мікропроєкту з благоустрою прибудинкової території у дворі ОСББ в обласному конкурсі проектів місцевих ініціатив. Над проєктом, загальна вартість якого становить 500 тис грн., спільно працювали: громада, депутат Андрій Андрухів та КУ «Інститут міста Дрогобича». У випадку перемоги у конкурсі, половину коштів профінансує Львівська облрада, 20% – Дрогобицька міська рада, ще 30% становитиме внесок громади (мешканців ОСББ).

Також під час зустрічі обговорювалося питання коригування розміру оплати за обслуговування будинків та прибудинкових територій в ОСББ «Тріо» у зв’язку з подорожчанням матеріалів і послуг. Не обійшлося і без пошуку шляхів розв’язання нагальних проблем у будинках: кронування дерев, ремонт старих аварійних труб, прибирання місць загального користування, вивезення сміття тощо.

На завершення зібрання народний обранець відповів на усі запитання мешканців.

Додамо, що найближчим часом депутат міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Андрухів продовжить зустрічі з виборцями. Про час і місце буде повідомлено додатково.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...