![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:56, 7 жовтня 2022 р.
Щоб позбутись заторів біля Ліцею №1 вулицю Івана Чмоли відкрили для проїзду транспорту
![Щоб позбутись заторів біля Ліцею №1 вулицю Івана Чмоли відкрили для... Щоб позбутись заторів біля Ліцею №1 вулицю Івана Чмоли відкрили для проїзду транспорту](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час навчального року щоранку на вулиці Петра Сагайдачного біля Ліцею №1 утворюються чималі затори через скупчення автомобілів батьків, які привозять на навчання та у дитячий садочок «Дзвіночок» свою малечу. Щоб вирішити цю багаторічну проблему, місцевим самоврядуванням прийнято рішення про відкриття для проїзду транспорту вулиці Івана Чмоли.
Про це повідомили у Департаменті міського господарства.
Так, 6 жовтня, було демонтовано загородження на вулиці Івана Чмоли, котре перекривало вулицю з боку Лесі Українки. Щоб впорядкувати рух та зменшити потік автомобілів біля навчальної установи, на вулиці Івана Чмоли запровадили односторонній рух. Так, автомобілі можуть заїжджати з вулиці Петра Сагайдачного та виїжджати на вулицю Лесі Українки. Для інформування водіїв, встановлено відповідні дорожні знаки як на вулиці Петра Сагайдачного, так і Лесі Українки.
Нагадаємо, на вулиці Петра Сагайдачного також тривають ремонтні роботи з облаштування тротуару між вулицями В’ячеслава Чорновола та Верхратського.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
06:46, 24 липня
6
09:53, 19 липня
24
12:49, 17 липня
13:38, 13 липня
live comments feed...