• Головна
  • Дрогобич отримав гуманітарну допомогу для вимушених переселенців від БФ «Право на захист»
16:28, 2 листопада 2022 р.

Дрогобич отримав гуманітарну допомогу для вимушених переселенців від БФ «Право на захист»

Дрогобич отримав гуманітарну допомогу для вимушених переселенців від БФ «Право на захист»

Дрогобич продовжує надавати прихисток внутрішньо переміщеним особам, які переїхали до нас з територій активних бойових дій, чиї міста опинились в окупації, або щоденно піддаються ворожим обстрілам.

На базі Дрогобицької громади досі проживає 11 787 осіб, які мають діючі довідки ВПО. Підтримка цих осіб здійснюється силами громади, а також завдяки налагодженим контактам з містами-побратимами, закордонними організаціями, українськими та міжнародними фондами. Всі гуманітарні процеси в громаді відбуваються налагоджено та прозоро, відтак фонди та організації довіряють місту та співпрацюють з нами.

Сьогодні Дрогобич отримав чергову порцію гуманітарної допомоги – 300 пакунків для вимушених переселенців. Їх надав нашій громаді Благодійний фонд «Право на захист».

Допомогу передали цільово для вимушено переміщених осіб з числа багатодітних сімей та сімей, в числі яких є особи з інвалідністю.

Організація реалізує проекти підтримки ВПО, у співпраці з Агентством ООН у справах біженців. Представники особисто зафіксували вимушено переміщених осіб з вказаних категорій та розпочали видачу наборів, у співпраці з управлінням соціального захисту населення.

Кожен пакунок містить набір продуктів харчування, вагою 16 кілограм. Пакунок видається особам з числа багатодітних сімей та сімей, в складі яких є особи з інвалідністю. Наразі акція є одноразовою. Однак ми й надалі намагаємось залучати додаткову підтримку для ВПО, які проживають на базі нашої громади» – наголосив начальник відділу соціального захисту населення Іван Терлецький.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада прийняла понад 20 200 вимушених переселенців. Громада надала прихисток цим людям, у вигляді безкоштовного житла, харчування, медичного обслуговування, навчання та психологічної підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...