• Головна
  • Комплексний підхід до лікування легеневих захворювань та супутньої патології
Новини компаній
17:55, 29 березня 2023 р.

Комплексний підхід до лікування легеневих захворювань та супутньої патології

Новини компаній

Коли ми хворіємо, думки про недугу часто не дають нам спокою. Саме тому, приходячи до медичного закладу, ми завжди очікуємо максимальний комфорт, затишну атмосферу і, головне, кваліфіковану допомогу. Справжнім осередком виваженості та високого професіоналізму є клініка «Вільне дихання».

Комплексний підхід до лікування захворювань дихальної системи

«Вільне дихання» – це медичний центр пульмонології, діагностики та лікування легеневих захворювань. Фахівці клініки наголошують на тому, що легеневі та серцеві захворювання слід вивчати комплексно, а відтак запровадили у своїй практиці саме такий підхід.

Комплексний підхід лікування захворювань органів дихання забезпечує участь одразу кількох профільних фахівців. Досвідчені лікарі застосовують методи сучасної діагностики патологій органів дихання, використовують інноваційні технології.

Комплексний підхід до лікування легеневих захворювань та супутньої патології , фото-1

Особливості лікування захворювань органів дихання

З огляду на той факт, що хвороби органів дихання є найбільш поширеними, їхнє лікування та профілактика мають бути максимально чіткими та адекватними. Якщо діагностику проведено невчасно або неповністю, згодом, через виникнення супутніх патологій, лікувати органи дихання доводиться набагато довше, а система терапії стає значно складнішою.

Як медикаментозні методи терапії застосовується низка засобів, що призначаються комплексно. Практикується:

  • Етіотропна терапія – ліки, які усувають причину хвороби.
  • Симптоматичне лікування – препарати для усунення основних симптомів.
  • Підтримувальна терапія – засоби для відновлення функцій, які були порушені в процесі розвитку захворювання.

Але будь-які медикаменти повинен призначати тільки лікар-пульмонолог після комплексного обстеження. В окремих випадках пацієнтам призначають антибіотики, ефективні проти конкретного збудника. У процесі лікування застосовують інші методи відновлення та реабілітації: фізіотерапію, інгаляції, ЛФК, лікувальний масаж грудної клітки, дихальну гімнастику.

Важливість профілактики захворювань легень

Необхідно вчасно лікувати вірусні інфекції та запобігати їхньому розповсюдженню серед інших людей, зупинити або уповільнити прогресування ушкодження органів дихання. Для тих, хто захворів – максимально полегшити дихання, мінімізувати побічні ефекти та ускладнення.

Багатьом випадкам захворювання легень можна запобігти, відмовившись від паління, зводячи до мінімуму вплив твердих частинок – вугілля, цвілі, зернового пилу, забруднення повітря, хімічних речовин і ліків.

Люди з ослабленою імунною системою або наявними захворюваннями легень, а також дуже молоді або літні люди повинні порадитися з лікарем про доцільність щорічних вакцинацій проти грипу та пневмококових інфекцій.

Розробка нових методів лікування та діагностики захворювань легень продовжується, і потреби пацієнтів у лікуванні з часом змінюються. Тому пацієнтам із захворюваннями органів дихання слід періодично розмовляти зі своїми лікарями про відповідні для них сучасні методи лікування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...