![](https://s.03244.com.ua/section/logo/upload/pers/260/logo.png?20240727)
09:49, 8 червня 2023 р.
Ігоря Хом’яка відзначили подякою за багаторічну роботу
Цьогоріч у Дрогобицькій громаді триває низка кадрових змін. Зокрема – на одному з стратегічно важливих підприємств – КП «Дрогобичтеплоенерго», багаторічний керівник якого Ігор Хом’як завершив свій трудовий договір та вийшов на пенсію.
![Ігоря Хом’яка відзначили подякою за багаторічну роботу , фото-1 Ігоря Хом’яка відзначили подякою за багаторічну роботу , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час понеділкової апаратної наради, міський голова Дрогобича висловив подяку Ігорю Хом’яку за сумлінну працю, високий професіоналізм, багаторічне управління роботою КП «Дрогобичтеплоенерго», успішне подолання викликів та забезпечення якісних послуг теплопостачання в громаді.
«Символічно, що цю подяку я отримую сьогодні, в день великого свята. Я вдячний Господу Богу за те, що зміг застосовувати здобуті знання на благо громади та залишити по собі слід, налагодивши роботу підприємства. Дякую керівництву міста за довіру та всім, з ким працював пліч-о-пліч впродовж всіх цих років» – наголосив Ігор Хом’як.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:39
24 липня
08:31
19 липня
Оголошення
12:49, 17 липня
live comments feed...