• Головна
  • Біля освітніх закладів модернізують пішохідні переходи
09:00, 13 червня 2023 р.

Біля освітніх закладів модернізують пішохідні переходи

Біля освітніх закладів модернізують пішохідні переходи

В межах реалізації Стратегії розвитку Дрогобицької громади, у міській раді відбулась нарада керівництва громади та КУ «Інститут міста Дрогобича». Під час розгляду низки проектів, які планують реалізувати у Дрогобицькій громаді, порушили питання безпеки пішоходів.

Так, впродовж кількох років на вулицях міста впроваджують заходи зі сталої мобільності: впорядковують рух транспорту, облаштовують інфраструктуру. Станом на сьогоднішній день на пішохідних переходах, де трапляються ДТП, встановлено додаткові освітлювальні конструкції для попередження водіїв. На вулицях Михайла Грушевського та Лесі Українки облаштували підняті пішохідні переходи.

Облаштовані підняті пішохідні переходи дають змогу не лише сповільнити рух транспорту, а зробити більш видимими пішоходів, а також є зручними для пересування людей з інвалідністю.

Більшість мешканців схвально сприймають цю ініціативу і часто звертаються до місцевого самоврядуванням з проханням облаштувати такі пішоходи й на інших вулицях міста. Та не на всіх вулицях відповідно до будівельних норм та правил можна облаштовувати такі конструкції. Тому під час наради посадовці прийняли рішення провести моніторинг ділянок з підвищеною інтенсивністю руху транспорту і зі спеціалізованими службами напрацювати механізм облаштування «острівців безпеки». Першочергово такі заходи проведуть у межах пішохідних переходів поруч з навчальними закладами.

Також з цього приводу заплановано електронні консультації з громадськістю. Тому місцеве самоврядування закликає батьків активно долучитися з пропозиціями, щоб максимально визначити локації з потенційною небезпекою для пішоходів, зокрема дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...