• Головна
  • З вересня у Дрогобичі функціонуватиме науковий ліцей обласного підпорядкування, - Сергій Оленич
10:58, 9 липня 2023 р.

З вересня у Дрогобичі функціонуватиме науковий ліцей обласного підпорядкування, - Сергій Оленич

З вересня у Дрогобичі функціонуватиме науковий ліцей обласного підпорядкування, - Сергій Оленич

У Дрогобичі постане науковий ліцей обласного підпорядкування.

«За» відповідне рішення 4 липня проголосували депутати Львівської обласної ради. Мова іде про Дрогобицький ліцей, який сьогодні успішно функціонує на базі колишньої школи №14.

Як повідомив депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Сергій Оленич, котрий був найбільшим лобістом цього процесу – освітній заклад запрацює уже з вересня. Він постане на базі колишнього професійно-технічного ліцею №15. В обласному науковому ліцеї зможуть навчатись 240 обдарованих учнів з усієї області.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска у своїй промові перед голосуванням зазначив, що створення наукового ліцею у Дрогобичі дозволить забезпечити доступ до якісної освіти обдарованим дітям не лише Дрогобича і всього регіону, але, що дуже важливо, обдарованим дітям гірської місцевості. Для цього при Дрогобицькому ліцеї мають бути забезпечені умови для проживання учнів з інших міст та сіл – так званий пансіонат із цілодобовим перебуванням.

З вересня у Дрогобичі функціонуватиме науковий ліцей обласного підпорядкування, - Сергій Оленич, фото-1

В Дрогобичі створили науковий ліцей! Сесія обласної ради проголосувала за створення наукового ліцею у Дрогобичі. Від так, у Дрогобичі зʼявився ще один комунальний заклад Львівської обласної ради «Обласний науковий ліцей», - коротко прокоментував результат свої діяльності депутат обласної ради Сергій Оленич.

Навчання у ліцеї відбуватиметься за чотирма напрямками: гуманітарний, інформаційні технології, природничий та правничий.

Наступним кроком стане затвердження Статуту комунального закладу Львівської обласної ради «Обласний науковий ліцей».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...