• Головна
  • Півсотні юних рятувальників пройшли підготовку в спеціалізованому таборі ДСНС у Дрогобичі
08:44, 13 липня 2023 р.

Півсотні юних рятувальників пройшли підготовку в спеціалізованому таборі ДСНС у Дрогобичі

Півсотні юних рятувальників пройшли підготовку в спеціалізованому таборі ДСНС у Дрогобичі

У Дрогобичі провели табір «Юний рятувальник», де впродовж п’яти днів діти не лише якісно відпочивали, але й навчались, як діяти в небезпечних, екстрених ситуаціях, щоб вміти врятувати життя собі та надати допомогу оточуючим.

Табір проходив на базі реколекційно-просвітницького центру «Еммануїл» під опікою досвідчених наставників – працівників ДСНС.

Учасниками табору були школярі з Дрогобиччини, а також юні пластуни з різних областей України. Впродовж п’яти днів діти не лише відпочивали, розважались та оздоровлювались, але й пройшли професійний експрес-курс – як діяти в разі виникнення пожежі, як поводити себе на воді, як надавати першу домедичну допомогу та опановували ази психологічної стійкості в разі екстреної ситуації. Адже під час надзвичайної ситуації важливо не панікувати, а тверезо оцінювати ситуацію. Лише так можна врятувати життя собі та допомогти іншим.

З підопічними табору працювали фахівці служб цивільного захисту – спеціалісти ДСНС, кінологи, медики, психологи, а також представники поліції. Завдяки насиченій, захоплюючій програмі, діти з великою цікавістю пізнавали важливу інформацію, яка може в подальшому врятувати їхнє життя чи життя людини, яка потребуватиме допомоги.

По завершенні таборування, учасники були відзначені сертифікатами та значками від Дрогобицького РУ ГУ ДСНС України у Львівській області. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...